Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Laika posmā, kad valstī ir noteikta ārkārtējā situācija un izglītības iestādēs mācības notiek attālināti, Lielvārdes novada dome 2020.gada 3.aprīļa ārkārtas domes sēdē pieņēma lēmumu Nr. 109 “Par Lielvārdes novada pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamo ēdināšanu attālināta mācību procesa laikā” (turpmāk – domes lēmums). Pamatojoties uz domes lēmumu Lielvārdes novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība), nodrošinās pārtikas pakas Lielvārdes novada pašvaldības administratīvajā teritorijā deklarētiem:

  1. 1.-9.klašu izglītojamajiem ģimenēs, kurām noteikts trūcīgas vai maznodrošinātas personas/ģimenes statuss;
  2. Daudzbērnu ģimenēm, kurām nepieciešama palīdzība.
  3. Pirmsskolas 5-6 gadīgo grupu bērniem ģimenēs, kurām noteikts trūcīgas vai maznodrošinātas personas/ģimenes statuss un kuri neapmeklē izglītības iestādi ārkārtējās situācijas laikā;
  4. Bērniem, kuru ģimenes nonākušas krīzes situācijā.

Piegādes laiki un kārtība:

  1. Sākot no 6.aprīļa līdz valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām, bet ne ilgāk kā līdz mācību gada beigām;
  2. Pārtikas paku piegāde notiks vienu reizi nedēļā uz izglītojamā dzīvesvietu.

Lai saņemtu pārtikas pakas, vecākiem jāaizpilda pieteikums līdz 6.aprīlim pl.10.00.

Pieteikuma forma ir izvietota visu vispārizglītojošu  izglītības iestāžu e-klasē un pieejama arī zemāk  redzamajā saitē:

saite

Gan pārtikas paku piegādātājiem, gan saņēmējiem jāievēro visi valstī noteiktie pasākumi, lai nepieļautu vīrusa Covid-19 izplatību vai inficēšanos ar to.

Pārtikas pakas, kas tiek piegādātas uz mājām, tiks nodotas, skolēnam vai viņa likumiskajam pārstāvim iznākot ārā pie pārtikas paku piegādātāja (iepriekš piezvanot pa pieteikumā norādīto kontakttālruni).

Pārtikas paku piegāde uz mājām tiks nodrošināta tikai Pašvaldības administratīvās teritorijas robežās.

Ja rodas kādi jautājumi, lūgums sazināties ar Ingu Škapari pa tālruni 28631053 vai rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu