Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Datums: 25. novembris 10.00

Laikā no 23.-25.novembrim notika Erasmus+ projekta “Nāc un runāt sāc” 2.aktivitāte

Lai piedalītos šajā aktivitātē, jaunieši aizpildīja elektronisko pieteikuma anketu, atbildot uz jautājumiem par savu projekta ideju, mērķi u.c .

Ar jauniešiem tikās arī biedrību un fondu pārstāvji- Lielvārdes novada uzņēmēju biedrība, Lielvārdes Pensionāru biedrība, Lielvārdes attīstības fonds, Biedrība “Mēs Jumpravai”,  Latvijas Sarkanā Krusta Jumpravas nodaļa, Biedrība “Novadnieki”, biedrība “Aktīvās atpūtas jauniešu centrs”.

Aktivitātes laikā jaunieši un nevalstisko organizāciju pārstāvji diskutēja par esošajām  iespējām līdzdarboties novadā un par to, kādas iespējas novadā vajadzētu attīstīt. Izmantojām Prāta vētru, kurā katrs dalībnieks izteica savu ideju, ko pats grib novadā attīstīt, un tā tikām pie lieliskām jauniešu idejām. Tās plānots realizēt, sadarbojoties ar Lielvārdes novada nevalstiskajām organizācijām. Lielvārdē uzsāks 4 jauniešu projektus, kuru ietvaros jaunieši, sadarbojoties ar Lielvārdes Pensionāru biedrību, veidos pasākumu saviem vecvecākiem un iesaistīsies Pensionāru biedrības prezentācijas veidošanā. Citi jaunieši  Lielvārdes novadā organizēs akciju  “Grāmatu skapis”, īsti grāmatu skapji tiks izvietoti pilsētā vairākās vietās, lai popularizētu lasīšanu un īsinātu iedzīvotāju laiku gaidot ( piemēram poliklīnikā, kultūras namā vai vēl citās vietās). Jaunieši plāno izveidot Lielvārdes novada jauniešu raidījumu. Jumpravas jaunieši plāno 5 jauniešu projektus, kuru ietvaros jaunieši veiks Jumpravas estrādes labiekārtošanu, veidos Internātpamatskolas vides apzaļumošanu, mācīs pensionāriem digitālās prasmes u.c. Un Lēdmanē 4 jauniešu projekti, kuru ietvaros tiks izveidots jauniešu pasākums, jaunieši palīdzēs pensionāriem ar fiziskiem darbiem (sniega tīrīšana, logu mazgāšana u.c.).

Nākamā projekta aktivitāte paredzēta janvārī, kad notiks jauniešu divu dienu apmācības, bet līdz tam jauniešiem jāatrod palīgi projekta realizācijai.

Informācijai par projektu var sekot www.lielvarde.lv/Jauniesi un facebook.lv/LielvardesJauniesi

 Foto: Emīls Glīzdenieks, Zita Bērziņa

Jaunatnes lietu speciāliste Zita Bērziņa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu