Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada pašvaldība īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansēto projektu “Energoefektivitātes paaugstināšana Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā” (projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/089). Tā mērķis ir samazināt primārās enerģijas patēriņu Lielvārdes novadā, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldības izdevumu samazināšanos par siltumapgādi, veicot energoefektivitātes ieguldījumus Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā, atbilstoši Lielvārdes novada pašvaldības attīstības programmā noteiktajām prioritātēm. 

2019.gada 29. aprīlī Lielvārdes novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu par būvdarbu veikšanu ar SIA “LVS Building” par līgumcenu 1 362 041,15 EUR ar PVN. Līgums par būvuzraudzību objektā noslēgts ar SIA “LERIX” par līgumcenu 11688,60 EUR ar PVN, bet autoruzraudzību, atbilstoši izstrādātājam būvprojektam, nodrošina SIA „JOE” par līgumcenu 2359,50 EUR ar PVN. Būvdarbus plānots pabeigt 9 mēnešu laikā pēc to uzsākšanas.

No 20.maija uz projekta īstenošanas laiku Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā esošās iestādes – Jumpravas pagasta pārvalde, Jumpravas pašvaldības aģentūra, Jumpravas kultūras nams, Jumpravas Mākslas un mūzikas skolas filiāle un Lielvārdes novada sociālā dienesta sociālie darbinieki - atradīsies Jumpravas pamatskolā, Ozolu ielā 14, Jumpravā.

Lielvārdes novada bāriņtiesa klientus pieņems Lielvārdes novada pašvaldībā, Raiņa ielā 11A, Lielvārdē, savukārt Jumpravas Pasta nodaļa atradīsies Ceriņu ielā 2A, Jumpravā. Jautājumu gadījumā ikviens iedzīvotājs aicināts sazināties ar Jumpravas pagasta pārvaldes vadītāju A.Samsonu, tālr. 28656372.

Pašvaldība atvainojas par neērtībām un aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un iecietīgiem būvdarbu veikšanas laikā, īstenojot šo nozīmīgo projektu pašvaldības infrastruktūras sakārtošanā.

Jau informējām, ka projekta ietvaros tiks veikti ēkas siltināšanas būvdarbi, ēkas arhitektoniskā izskata un tehniskā stāvokļa uzlabošana, funkcionalitātes paaugstināšana un vides pieejamības nodrošināšana:

- Ēkas ārsienu un sienu siltināšana;

- Bēniņu grīdas papildus siltināšana;

- Neapkurināmā pagraba pārseguma un trešā stāva pārkares siltināšana;

- Visas ēkas cokola siltināšana;

- Logu nomaiņa pret energoefektīviem pakešu logiem plastikāta rāmjos;

- Veco koka durvju un vārtu nomaiņa pret jaunām siltinātām durvīm un vārtiem;

- Dabiskās un piespiedu ventilācijas ierīkošana;

Projekta ietvaros tiks veikti arī darbi, kas nepieciešami ēkas funkcionalitātes, pieejamības, drošības un vizuālās pievilcības nodrošināšanai – ieejas mezglu atjaunošana, lifta izbūve, jumta remonts un seguma nomaiņa, zibensaizsardzības un ugunsdrošības sistēmu ierīkošana, fasādes dekoratīvā apdare, neizbūvētās ēkas daļas nojaukšana, teritorijas labiekārtošana.

Veicot projektā paredzētās darbības, Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā primārās enerģijas patēriņš samazināsies no 188,1 kWh/m2 gadā uz 94,6 kWh/m2 gadā, bet CO2 emisijas samazināsies no 36,2 kgCO2/m2 gadā uz 17,08 kgCO/m2 gadā.

Projekta kopējās plānotās īstenošanas izmaksas ir 1 415 966,15 eiro, no tām ERAF finansējums ir 236 725 eiro, valsts budžeta dotācija plānota 10 443,75 eiro apmērā.

Santa Zvirbule,

Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu