Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 21. martā Ogres Kultūras centrā norisinājās Valsts izglītības satura centra organizētā tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skate.

21.martā Ogres novada Kultūras centrā norisinājās Ogres un Lielvārdes novadu tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skate, kurā augstu māksliniecisko sniegumu uzrādīja Lielvārdes novada Kultūras centra deju kolektīvs "Pūpolītis".

Lielvārdes novadu skatē pārstāvēja "Pūpolītis" (vadītāja Iluta Mistre) un Jumpravas Kultūras nama bērnu deju kolektīvs "Rītupīte" (vadītāja Jolanta Kirsanova).

"Pūpolītis" skatē piedalījās ar trim grupām ( 3.- 4. klašu grupa, 5.- 6. klašu grupa , 7.- 9. klašu grupa ), un visas grupas saņēma Augstākās pakāpes diplomus. Augstāko pakāpi kolektīviem piešķir, ja tie saņem žūrijas vērtējumu no 45 līdz 50 punktiem.

3.-4.klašu "Pūpolīšu" grupas sniegumu  žūrija novērtēja ar 47,7 punktiem, 5.-6.klašu grupas – ar 45 punktiem, bet 7.-9.klašu grupas – ar 45,7 punktiem.

Savukārt "Rītupīte" skatē piedalījās ar divām grupām (3.-4.klašu grupa un 7.-9.klašu grupa). Abas dejotāju grupas skatē ieguva III pakāpi (attiecīgi – 31,3 un 32,7 punkti).

Deju kolektīvu sniegumu vērtēja XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta "Saule vija zelta rotu" mākslinieciskā vadītāja Inga Pulmane; horeogrāfe, deju kolektīva "Pastalnieki" mākslinieciskā vadītāja Aija Rūliete; horeogrāfe deju kolektīva "Spolītes" mākslinieciskā vadītāja Gundega Spūle.

Lielvārdes novada dejotājus atbalstīt bija ieradušās arī Lielvārdes novada Kultūras centra direktores vietniece pamatdarbības jautājumos Anita Ausjuka un mākslinieciskā vadītāja Maija Jaudzeme.

"Lielvārdes novadā dzimst bērni, aug un dejo. Tā kā dejotprieks neiet mazumā. "Pūpolītim" ir astoņas grupas, kurās ir 170 dejotāju. Jumpravas Kultūras centra deju kolektīvam "Rītupīte" ir divas dejotāju grupas. Arī Lēdmanē ir cerīga demogrāfiskā situācija, lai  izveidotos bērnu deju kolektīvs. Šobrīd tur dejo tikai seniori," par savējo panākumiem gandarīta A. Ausjuka.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu