Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Jumpravas internātpamatskolas skolēni projekta „Skolas somas’’ ietvaros 22. novembrī apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kas bija izglītojošs un interaktīvs ceļojums motoru pasaulē.

Muzejs ir  Baltijā lielākais, daudzveidīgākais un tehnoloģiski modernākais seno spēkratu muzejs, kas piedāvā piedalīties interaktīvās un izglītojošās muzeja pedagoģiskajās nodarbībās. Muzejā apmeklējām nodarbību “Atlecošā bumbiņa”, kuras laikā uzzinājām par gumijas īpašībām un kā laika gaitā attīstījušās automobiļu riepas. Darbnīcas ietvaros katrs varējām arī pagatavot atlecošo bumbiņu.  Otra nodarbība bija “Elektromotoru tehniski radošā darbnīca”, kurā uzzinājām vairāk par elektromotoriem un to darbības principu. Praktiskās darbošanās ietvaros, izmantojot iegūtās zināšanas, skolēni paši varēja izveidot homopolāro motoru.

Rīgas Motormuzejs mūs pārsteidza ar eksponātu dažādību. Skolēni varēja iepazīties ar muzeja ekspozīcijām, kuras veidotas kā aizraujošs un interaktīvs stāsts par notikumiem, cilvēkiem un spēkratiem, kas papildināts ar multimediju un jaunāko tehnoloģiju risinājumiem. Skolēniem patīkamas emocijas izraisīja brauciens ar autobusu, kā arī darbošanās abās nodarbībās. Visspilgtāk  no muzeja ekspozīcijas atmiņā palikusi automašīna, kura ieguvusi balvu par uzrādīto lielāko ātrumu.

I.Lapena, Jumpravas internātpamatskolas skolotāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu