Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

 7.decembrī Lielvārdes novada Kultūras centrā tika godināti konkursa “Lielvārdes novada jauniešu gada balvas 2019” uzvarētāji. Konkursa iniciatore ir ikgadējā Jauniešu domes dalībniece Lāsma Ločmele, kura rudenī izstrādāja konkursa nolikumu un veiksmīgi aizstāvēja savu ideju Izglītības, kultūras un sporta komitejā. Konkursa mērķis ir izcelt novada aktīvākos un spožākos jauniešus, kuri ieguldījuši darbu brīvprātīgajā darbā, neformālās organizācijās un novada pasākumos vai tādus, kuri ieguldījuši milzīgu darbu sevis pilnveidei ārpusskolas aktivitātēs, popularizējot savu novadu.

Kopumā tika saņemti 22 pieteikumi nominantu kategorijās: Gada brīvprātīgais, Gada iniciatīva, Gada daiļrade, Gada draudzīgākā organizācija jauniešiem, Gada jauniešu atbalsts, Gada jaunietis.

 Konkursa vērtēšanas komisija, pamatojoties uz konkursa nolikumā izstrādātajiem vērtēšanas kritērijiem, noteica sekojošus uzvarētājus:

Gada brīvprātīgais 2019 – Jana Ivanova

Nominanti – Jana Ivanova, Elīza Muzika, Ilva Biķerniece.

Jaunietes Jana Ivanova un Elīza Muzika saņēma arī apliecinājumus par brīvprātīgajā darbā nostrādātajām 150 stundām pusotra gada garumā.

Gada iniciatīva 2019 – Jumpravas jauniešu organizētais sarunu šovs “Tērzētava” Lielvārdes novada svētku 2019 ietvaros.

Nominanti – sarunu šovs “Tērzētava”, jauniešu projekts “Lec uz dēļa!” (funkcionālās supošanas nodarbības jauniešiem), Jumpravas jauniešu sadarbība ar Jumpravas Māmiņu klubu.

Gada daiļrade 2019 – Toms Antons un Kristaps Ansons, Mareks Grizāns.

Vērtēšanas komisijai bija grūts uzdevums, jo nominanti katrs ir spēcīgs savā izvēlētajā jomā, tāpēc šogad balvu ieguva gan Toms, gan puiši Kristaps un Mareks.

Nominanti – Toms Antons; Kristaps Ansons un Mareks Grizāns.

Gada draudzīgākā organizācija jauniešiem 2019  – Visa veida kustība.

Gada jauniešu atbalsts 2019 – Jānis Lūsis

Nominanti – Jānis Lūsis, Zita Bērziņa.

Gada jaunietis 2019 – Renāte Buraka

Nominanti – Renāte Buraka, Matīss Gržibovskis, Arta Jurgensone.

 

Pasākumu svinīgi atklāja Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele un idejas autore Lāsma Ločmele. Par katru nominatu pieteicēji biji sagatavojuši īsu aprakstu vai video.

Pasākumu vadīja enerģiskais Mārtiņš Kapzems, par muzikālo baudījumu ar pašsacerētām dziesmām rūpējās talantīgais mūziķis Chris Noah, kurš pats reiz ieguvis Jauniešu gada balvas uzvarētāja titulu Olaines novadā.

Paldies jauniešu organizatoru komandai – Lāsmai Ločmelei, Dārtai Rangai, Elizabetei Jonikānei, Liānai Pošeiko, Ditai Viļumai.

Paldies atbalstītājiem – Lielvārdes novada pašvaldībai,  “Lūšu takai”, “Māris&Co”, Ilzei Kreišmanei, biedrībai “Zied zeme”, “Digimix”, “Avārijas brigādes parkam”.

‘’Lai šis pasākums kalpo par mīļu un jauku tradīciju turpmākajiem gadiem un par motivāciju citiem novada jauniešiem!’’ tā Lāsma Ločmele.

 

 

Agnese Vovčenko

Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciāliste


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu