Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 27.03.2019. notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Ražojam paši”, kura laikā 7.b klases skolēni ar sabiedrisko transportu – vilcienu devās uz Ogri, lai apmeklētu uzņēmumu “SierŠtelle”, kur iepazinās ar ražošanas procesu uzņēmumā un tā saražoto produkciju.

Mērķis – iepazīties ar mājražošanas darba specifiku uzņēmumā un ražošanas procesā iesaistītajām  profesijām.

Nodarbības laikā skolēni iepazinās ar siera ražošanas idejas rašanos un attīstību. Skolēni klātienē vēroja kā tiek ražots siers pēc oriģinālām receptēm un iesaistījās tā gatavošanā.

Mācību ekskursijas laikā skolēni guva priekšstatu par mājražošanu kā vienu no uzņēmējdarbības veidiem, mājražošanas darba specifiku un uzņēmējdarbības pamatiem, darba vidi un apstākļiem, darbinieku atlases kritērijiem, darba laika specifiku un uzņēmējam nepieciešamajām personības īpašībām.

Skolēni iepazinās ar  pārtikas tehnologa profesiju, siera ražotni un darba apstākļiem tajā.

Skolēni uzzināja par riskiem un ieguvumiem, uzsākot uzņēmējdarbību, kā arī par to kā no idejas nonākt līdz galaproduktam.

Pasākuma laikā skolēni guva priekšstatu par profesijām uzņēmumā.

Skolēni paši piedalījās siera tapšanas procesā un degustēšanā, uzdeva jautājumus par mājražotāja darba specifiku un uzņēmējdarbību.

Pedagogs karjeras konsultants

Inguna Kaniņa

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu