Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

19.februārī Lielvārdes pilsētas bibliotēkā viesojās ģenerālis, profesors, sporta meistars, saeimas deputāts un Viestura ordeņa kavalieris Kārlis Krēsliņš. Tikšanās laikā Kārlis Krēsliņš iepazīstināja ar savu jaunāko grāmatu “No lauku puikas līdz ģenerālim”.

Latvijas simtgades svinēšanas konceptā autoram radās doma uzrakstīt trīs tematiski saistītas grāmatas par Latvijas vēsturi, skatot to caur Annas pagasta (Alūksnes novads) ļaužu likteņiem, savu ģimeni. Šis ir stāsts par vienkāršu zemnieku ģimenes likteni pirmās Latvijas brīvvalsts laikā, tās izsūtījumu un izdzīvošanu Sibīrijā, Amūras apgabalā, kā arī par lauku puiku Kārli, kas mācījies Alūksnes 1. vidusskolā, Rīgas karaskolā, Maskavas Militārajā akadēmijā un kļuvis par ģenerāli. Grāmatas autors uzsvēra, ka godīgi cilvēki ar stipru gribasspēku var izdzīvot pat ļoti sarežģītos dzīves apstākļos un daudz ko dzīvē sasniegt.

Uz tikšanos ar grāmatas autoru bija ieradušies dažādu paaudžu interesenti. Ļoti patīkami, ka starp tiem bija arī jaunsardze.

Pasākuma noslēgumā viesis atbildēja uz klātesošo uzdotajiem jautājumiem.

Rita Platpīre, bibliotēkas vadītāja

Beatas Kempeles foto

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu