Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Pasaules Dabas Fonds aicina Latvijas iedzīvotājus 28. martā piedalīties Zemes stundā, plkst. 20:30 uz stundu izslēdzot vai iespējami samazinot apgaismojumu. Jau trešo gadu Zemes stundas galvenā tematika ir dabas daudzveidības saglabāšanas nepieciešamība un šogad tā akcentēta ar aicinājumu parakstīties un pievienoties kustībai Balss planētai.

Šogad ir iespēja paust arī savu atbalstu planētai, parakstoties vietnē ej.uz/balssplanetai. Šie paraksti tiks iesniegti pasaules līderiem globālos forumos, piemēram, 2020. gada ANO Ģenerālajā asamblejā, lai palīdzētu nodrošināt jaunu vienošanos dabai un cilvēkiem, kas spētu risināt dabas izzušanas krīzi, apstādinātu vides stāvokļa pasliktināšanos un aizsargātu mūsu visu nākotnes.

Pasaules Dabas Fonds aicina mūziķus un visus dziedāt gribētājus iedziedāt vai savā interpretācijā izpildīt dziesmu World On Our Shoulders un dalīties ar to sociālajos tīklos, lietojot mirkļa birku #balssplanetai. Jau vēstīts, ka šogad, 3. martā, Pasaules Savvaļas sugu dienā, a capella grupa Latvian Voices un draugu kori kopā ar Pasaules Dabas Fondu nāca klajā ar šīs dziesmas īpašu koverversiju, tā stiprinot jaunas sadarbības videi draudzīgu ikdienas paradumu popularizēšanai sabiedrībā. 

Šobrīd mēs īpaši bieži meklējam patvērumu dabā, tāpēc jo īpaši svarīgi ir pateikties dabai, vēršot savu un sabiedrības uzmanību uz vides problēmām, kas nodara neatgriezenisku kaitējumu dabas daudzveidībai, kas ir veselīgas sabiedrības pamats.

Pasaules dabas fonds


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu