Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

“Pumpurs” projekta “Neskaties no malas...dari pats!” ietvaros projekta dalībnieki piedalījās mācību braucienā uz Liepāju, lai satiktos ar Liepājas jauniešiem, kas iesaistīti skolēnu uzņēmumu darbībā. Mūsu jauniešiem tā bija laba iespēja izstāstīt par saviem plānotajiem produktiem, rast idejas plānu uzlabošanai, kā arī gūt pieredzi kopējā darbā.

Piektdien 22. februārī, jauniešus sagaidīja Liepājas Novada Fonda vadītāja Aiga Jaunskalže Liepājas valsts 1. ģimnāzijā, kur viņa māca bioloģiju. Pēc garšīgām pusdienām un skolas apskates jaunieši aktīvi darbojās ar savu darbu prezentācijām, darbu komandā un vispārējā prāta vētrošanā attiecībā uz viņu iecerētiem produktiem.

Sestdien, 23. februārī, pēc brokastīm tika organizēta Liepājas apskate un, neskatoties uz auksto vēju un sniega pārslām, tā izvērtās gana interesanta un informatīva, radot visos vēlmi kādreiz Liepāju tuvāk iepazīt nedaudz labvēlīgākos laika apstākļos.

Lepojamies ar mūsu jauniešiem, kas godam pārstāvēja Lielvārdes novadu ar savu stāju un pozitīvo attieksmi. Braucienā piedalījās: Monta Mūrniece, Elizabete Pilmane un Rendija Finstere no Lēdmanes pamatskolas, Una Krjučkovska, Lianda Lācgalve, Evija Kuzmina, Lāsma Lāce, Laura Lāce, Vita Muciņa, Elīza Muzika, Marta Liepiņa, Līva Ramma, Samanta Lipiņa, Eduards Tumašs, Armands Krjučkovskis, un Raivis Jumucis no Jumpravas pamatskolas un Jana Ivanova no Jumpravas (mācās Skrīveru vidusskolā).

Martā jaunieši kopā ar saviem mentoriem - uzņēmējiem - veidos produktus, lai aprīlī varētu ar tiem iepazīstināt Lielvārdes novada iedzīvotājus.

Paldies Lielvārdes novada Jaunatnes lietu speciālistei Agnesei Vovčenko un Jumpravas pamatskolas Ārpussklases darba organizatorei un direktores vietniecei audzināšanas darbā Agitai Dembovskai par organizatorisko palīdzību, kā arī paldies šoferim Armandam par labo sadarbību.

Informāciju sagatavoja Ilze Kreišmane, "Lielvārdes Attīstības Fonda" valdes priekšsēdētāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu