Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Iestājoties siltam un sausam laikam, ielas un ceļi ar grants segumu sāk pastiprināti putēt. Lai Lielvārdes pilsētā un pagastā mazinātu ielu un ceļu putēšanu, pašvaldības ielām un ceļiem ar grants segumu tiks veikta grants virsmas apstrāde ar kalcija hlorīda granulām – pretputekļu apstrāde. Pretputekļu apstrādi plānots veikt Andreja Pumpura ielā, Zaļā ielā, Liepu ielā, Atpūtu ielā, Miera ielā, Puškina ielā, Čiekuru ielā,  Meža ielā, Ķiršu ielā, Kalna ielā un autoceļa Nr.12 Upmaļi - Plēsumi – autoceļš A6, autoceļa Nr. 13 Griķi – Vilnīši – Pakalniņi,   autoceļa Nr.4 Kaibalas skola – Silkalni – Krasti atsevišķos posmos.  

Informējam, ka ar š.g. 3.jūniju plānots uzsākt projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdē III kārta” izbūves darbus, tāpēc pretputekļu apstrāde tiks veikta tikai tām Lielvārdes pilsētas grants seguma ielām, kurās vasaras sezonā nenotiks projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdē III kārta” ietvaros plānotie būvdarbi.

Sakarā ar ārkārtējo stāvokli valstī un ar izejvielu piegādes problēmām, precīzs darbu veikšanas datums nav zināms. Provizoriski darbus plānots veikt maija mēneša beigās vai jūnija mēneša  pirmajā pusē.

Pašvaldības ceļu ekspluatācijas inženieris
A.Jankovskis


Anitas Sakas foto


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu