Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, mainīts gan visa Lielvārdes novada sociālā dienesta, gan Lēdmanē esošo sociālo darbinieku ikdienas darbs. Līdz 2020.gada 14.aprīlim sociālie darbinieki klientus klātienē nepieņems, bet sociālā palīdzība cilvēkiem joprojām tiek un tiks sniegta.

Kā iesniegt iesniegumu, lai Jums tiktu piešķirts trūcīgās / maznodrošinātās personas (ģimenes statuss), tiktu piešķirta sociālā palīdzība (pabalsti) vai sociālie pakalpojumi?

  • Jūs, aizpildītu iesnieguma formu, vai iesniegumu brīvā formā varat nosūtīt elektroniski uz e – pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Iesniegums var būt parakstīts ar elektronisko parakstu, ieskanēts vai nofotografēts un pievienots e – pasta pielikumā.
  • Mājās no Lielvārdes novada mājas lapas, sadaļas „Lielvārdes novada sociālais dienests” izdrukāt iesnieguma formas „Iesnieguma veidlapa Lielvārdes novada Sociālajam dienestam Nr.1” un „Iesnieguma veidlapa Lielvārdes novada Sociālajam dienestam Nr.2”, aizpildīt un iemest Pagastmājā esošajā pastkastītē (pastkastīte atrodas 1.stāvā pie bibliotēkas).
  • Pagastmājas 1. stāvā, pretī bibliotēkai, paņemt jau izdrukātas iesniegumu veidlapas, mājās tās aizpildīt un iemest Pagastmājā esošajā pastkastītē.

Ja Jums rodas neskaidrības, kā aizpildīt iesniegumu formas, Jūs varat sazināties ar sociālo darbinieci: tālr.: 26320144, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., no 30.marta arī: 20217629, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.., Jums tiks palīdzēts to izdarīt.

Aizpildot iesniegumus, lūdzu norādīt: tālruni uz kuru zvanot var ar Jums sazināties, lai sociālais darbinieks, nepieciešamības gadījumā to var izdarīt.

Ko darīt, ja trūcīgas / maznodrošinātas personas statuss beidzas šī gada 31.martā?

Statuss tiks pagarināts līdz 31.maijam, tas notiks automātiski. Arī izziņas, kurās norādīts, ka statusa beigu datums ir 31.marts, būs derīgas līdz 31.maijam. Jums sociālajā dienestā nav jāiesniedz ne iesniegums, ne arī kādi citi dokumenti.

Kā saņemt pārtikas / higiēnas pakas?

Pārtikas un higiēnas pakas tiks izsniegtas tikai iepriekš telefoniski piesakoties un vienojoties gan par precīzu izsniegšanas vietu, laiku, un saņemšanas kārtību.

Kā nodot asistentu atskaites par marta mēnesi?

Asistentu atskaites marta mēnesī jānodod tās ievietojot aploksnē un iemetot pagastmājā esošajā pastkastītē. Aploksnes un tukšas veidlapas tiks izvietotas pie pastkastītes. Sociālais darbinieks sazināsies ar visiem asistentiem, lai informētu par visām izmaiņām, kas veiktas saistībā ar ārkārtas situāciju.

Kā rīkoties, ja Jums nepieciešama palīdzība (Jums jāievēro karantīna, bet nav, kas atnes Jums pārtiku, Jūs ļoti nomāc esošā situācija un vajadzīgs atbalsts, Jums ir jautājumi par ārkārtas situāciju, drošības pasākumiem u.c.)?

Zvaniet vai rakstiet sociālajam darbiniekiem: 26320144, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., no 30.marta arī: 20217629, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Evija Rutmane,
sociālais darbinieks darbā ar ģimenēm un bērniem

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu