Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Svētki Lielvārdes novadā turpinās! 17. jūlija vakarā ar koncertu "Nāc man līdz", kurā muzikālā piedzīvojumā sev līdzi aicināja mūziķi Inese Nereta, Ilze Krapauska un Aldis Andersons,  tika ieskandināti svētki Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā.

Svētki turpinājās arī 18. jūlijā ar tirgošanos Vasarvidus tirdziņā, kurā savus gardumus un amatniecības izstrādājumus piedāvāja mūsu novadnieki un tālāki viesi. Atrakcijas ģimenēm ar bērniem, kā jau mūsu novadā ierasts, piedāvāja draudzes Gars un Patiesība veidotais  "Ģimeņu parks", kur netradicionālās spēlēs, rotaļās un sporta stafetēs varēja izkustēties gan lieli, gan mazi.  Aktīvākie dalībnieki un komandas saņēma arī balvas. Par tām īpašs Paldies uzņēmējiem :


•Bērnu izklaides centram Ogrē "Džungļu parks"
• Diskgolfa spēlei visai ģimenei Stropēnos, "Lūšu dravai" Lielvārdē,
• Draudzei "Zilais Krusts" un
• SIA "Sindi" tirdzniecības centram Lēdmanē

Pie tirdzniecības centra radošajās darbnīcās izgatavojot krāsainos vēdeklīšus patvērumu no saulainās un karstās dienas varēja rast mazie apmeklētāji. Svētku dienu kuplināja arī Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem, kur drosmīgākie un azartiskākie svētku dalībnieki trenējās šaušanā ar bisi, bet mazākie atpūtas starplaikos varēja pamielot un apmīļot četrkājainos draugus. Draudzībai labprāt atsaucās ponijs, trusītis un maza, sabiedriska kaziņa.

Svētku kulminācijā visi svētku dalībnieki tika aicināti pie Lēdmanes tautas nama "Aivas", kur ar pašradītu pūšaminstrumentu klāstu, muzicējošu mīksto mantiņu orķestri un stāstiem par operas dzīvi viesus izklaidēja Stand Up komiķis un pūšaminstrumentu izgudrotājs Vairis Nartišs muzikālajā izrādē "Pūt un palaid".

Paldies visiem, kas piedalījās svētkos ar savu devumu: SIA "SINDI", Dailai Vanagai, Gintai Volkai, Daigai Saidānei, draudzei "Gars un Patiesība", biedrībai "Aktīvas atpūtas centrs jauniešiem", Aijai Krompānei par lielformāta spēlēm, Lēdmanes pagasta pārvaldes darbiniekiem, Lielvārdes novada kultūras centra kolektīvam, brīvprātīgā darba veicējiem Venerandai Trumekalnei, Agnim Vilciņam, Montai Mūrniecei.

Svētki Lielvārdes novadā turpināsies 24. jūlijā Kaibalā ar brīvdabas vakara koncertu "Balāde par vīnu, mīlu un raganām", kurā klausītājus priecēs mūziķis Laimis Rācenājs, Ilze un Andris Gruntes. Bet 25. julijā, visas dienas garumā esiet aicināti svinēt svētkus Lielvārdē. Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit.

Anitas Sakas foto
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu