Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka ar 2020.gada 5.maiju tiek uzsākti projekta “Pašvaldības PII “Pūt vējiņi” autostāvvieta Slimnīcas ielā, Lielvārdē” būvdarbi, būvdarbus veic SIA “ASFALTBŪVE”, būvdarbus plānots veikt līdz 2020.gada 16.septembrim.

Būvniecības laikā tiks slēgta Slimnīcas iela posmā no Raiņa ielas līdz krustojumam ar autoceļu A6, autovadītājus lūdzam sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm, skat. satiksmes organizācijas shēmu. Slēgta ielas posma apbraukšanai, iesakām izmantot Ausekļa ielu.

Realizējot projektu tiks nodrošināta satiksmes drošība gājējiem Slimnīcas ielas posmā no Raiņa ielas līdz krustojumam ar autoceļu A6, kā arī droša ielas šķērsošana uz un no PII “Pūt vējiņi”, palielināta esošās autostāvvietas kapacitāte, atjaunots Slimnīcas ielas posma asfalta segums posmā no Raiņa ielas līdz krustojumam ar autoceļu A6.

Informējam  VPII “Pūt vējiņi” apmeklētājus un Slimnīcas ielas posmā esošo privātmāju iedzīvotājus, ka būvniecības laikā tiks nodrošināta piekļuve VPII “Pūt vējiņi” un privātmājām no Slimnīcas ielas, izmantojot vienu brauktuves daļu. Lūgums VPII “Pūt vējiņi” apmeklētājiem, izmantot piekļuvi pirmsskolas izglītības iestādei no Upes ielas puses.


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu