Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Šī gada 31. augustā Ogres skvērā norisināsies neatkārtojams pasākums – Ogres un Lielvārdes novadu jauniešu diena ‘’BEZ PANIKAS’’. Jau no plkst.13.00 jebkuram interesentam būs iespēja baudīt iekustinošu mūziku, sportiskas un izglītojošas aktivitātes un, mierīgā, taču pacilājošā gaisotnē pavadīt laiku ar saviem vienaudžiem.

Pasākuma programma piedāvā basketbola un florbola turnīrus aktīvākajiem, improvizācijas teātra seansus komēdijas baudītājiem un sabiedrībā zināmu cilvēku pieredzes stāstus sarunu ciklos, tiem, kas izslāpuši pēc zināšanām. Paralēli lietderīgajām aktivitātēm, ikviens varēs pierādīt sevi lāzertagā, izmēģināt veiksmi zīmēšanā ar koordinātām, ļauties hennas mākslinieku zīmētajai maģijai, un, skatoties filmu brīvā dabā, relaksēties atpūtas stūrītī. Par lielisku atmosfēru parūpēsies DJ un ēdinātāji, kuri piedāvās kulinārijas meistardarbus katrai gaumei. Ar vērienu pasākumu noslēgs jauniešu dienas goda viesi – visiem pazīstamā pašmāju grupa “Carnival Youth”, kuras mūzikas pavadībā ikviens varēs arī izkustēties.

Jauniešu dienas autori mudina jauniešus atpūsties un izbaudīt pēdējo vasaras dienu “BEZ PANIKAS”, lai izpriecātos draugu kompānijā un smeltos spēku garajai darba sazonai.

Kate Vaivode,

Ogres novada Jauniešu domes pārstāve

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu