Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Bibliotēku nedēļas laikā, kas visā Latvijā norisinājās no 22.-28. aprīlim, Lielvārdes novada bibliotēku darbinieces kopā ar kolēģiem no Ogres, Ikšķiles un Ķeguma bibliotēkām tikās Jūrmalā – devās ekskursijā uz Aspazijas māju, apskatīja Dzintara koncertzāli Jūrmalā un svinēja darba jubilejas.  

Pēc ekskursijas Aspazijas mājā bibliotēku darbinieces uzrunāja Ogres Centrālās bibliotēkas vadītāja Jautrīte Mežjāne, atklājot, ka šis ir jau sestais gads, kad Bibliotēku nedēļas laikā tiek organizēta šāda diena bibliotēku darbiniekiem, un katru gadu to organizē kāda no Ogres reģiona (Ogres, Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes novada) bibliotēkām, šoreiz - Ogres novads. Šajā pasākumā tika sveikti tās bibliotekāres, kuras lielu daļu sava mūža veltījušas šim darbam. 

Nozīmīgas darba jubilejas atzīmēja arī lielvārdietes: "Lāčplēša bibliotēkas" vadītāja Monika Rudzīte, kurai bibliotēkā aizritējuši 40 darba gadi,  vecākā bibliotekāre Lāsma Gabrāne no Lielvārdes pilsētas bibliotēkas, kura bibliotēkā nostrādājusi 20 gadus, un bibliotekāre Solvita Zeļģe (Lēdmanes pagasta bibliotēka), kurai šogad rit 10. darba gads bibliotēkā.

Apsveicam!

Foto: ogresnovads.lv

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu