Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

31. augustā Ogres skvērā jau no paša rīta bija manāma Lielvārdes un Ogres aktīvāko jauniešu rosība. Abu novadu jaunieši gatavojās Ogres un Lielvārdes novadu kopīgajai Jauniešu dienai.

Jau pagājušajā gadā Ogres un Lielvārdes novadu jaunieši ‘’ERASMUS +’’ projekta ‘’Kopā varam labāk’’ ietvaros uzsāka darbu pie kopīga jauniešu pasākuma organizēšanas – Jauniešu dienas. Pasākuma mērķis bija veicināt sadarbību starp Ogres un Lielvārdes novadu jauniešiem. Kopā sanākot un ķeroties klāt pie darbiem, tapa pasākuma vīzija un plāns.

Pasākums norisinājās Ogres skvērā un pulcēja Ogres un Lielvārdes novadu jauniešus, kā arī ģimenes. Jauniešu dienu svinīgi atklāja Artūrs Mangulis (Ogres novada deputāts) un Santa Ločmele (Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja), pēc tam jaunieši varēja piedalīties dažādās aktivitātēs. Visas dienas garumā jauniešiem bija iespēja piedalīties komandu turnīros florbolā un strītbolā, izmēģināt roku disku golfā, zīmēt pēc koordinātēm, tikt pie skaistiem hennas zīmējumiem un baudīt gardu maltīti. Pasākuma ietvaros norisinājās arī divi sarunu cikli. Vienā no sarunu cikliem kopā ar TV3 žurnālisti Kristīni Žildi – Krēvicu un blogeri, veselīga, un aktīva dzīvesveida piekritēju Kristīni Beitiku tika runāts par un ap kritiskās informācijas atlasi, žurnālistiku un medijiem. Savukārt otrā sarunu ciklā kino aktrise Anta Aizupe dalījās ar savu pieredzi dažādos filmēšanās laukumos, kā arī pastāstīja par filmas ‘’Blakus’’ tapšanas procesu. Dienas otrajā daļā jauniešiem bija arī iespēja jaukā atmosfērā noskatīties filmas ‘’Blakus” un “The last fisherman’’.

Tiem, kam mīļš teātris, bija iespēja vērot improvizācijas teātra ‘’ĀRPRĀTS’’ uzstāšanos. Savukārt aktīvās atpūtas piekritēji varēja izmēģināt lāzertagu un ‘’Drifta halle’’ sagādātos pārsteigumus. Vakara noslēgumā uz skatuves ar jaudīgu priekšnesumu kāpa grupa ‘’Santehniķi’’, un Jauniešu dienu ar maģisku koncertu noslēdza grupa ‘’Carnival Youth’’.

Jauniešu diena ir īpaša ar to, ka lielākoties jaunieši paši domā pasākuma plānu, uzrunā sponsorus, dekorē, vada un organizē tehniskās lietas.

Lielvārdes un Ogres jaunieši saka lielu paldies ikvienam, kas palīdzēja pasākuma tapšanā:

Lielvārdes novada pašvaldībai, Ogres novada domei, Ogres novada Sporta centram, , Ogres novada kultūras centram, Ogres pašvaldības policijai.

Sponsoriem  – Jānim Lūsim (Lūšu drava, Lūšu taka), Māris&Co, Lielvārdes novada Attīstības fondam, Ezītis miglā, SIA Fazer Latvija un M. Pūres beķerejai.

#KopāVaramLabāk!

 

Lielvārdes Jauniešu domes pārstāve

Lāsma Ločmele


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu