Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada 20.čempionāts florbolā, kas uz spēlēm pulcēja 6 florbola komandas, tajā skaitā arī no kaimiņu novadiem un Rīgas, 2020.gada 15.augusta vakarā noslēdzās ar spraigām un interesantām cīņām par godalgotajām vietām.

Par 3.vietu cīnījās Lielvārdiešu komanda “Alfa Team”, kurā ar savu spēli priecēja bijušo un esošo Lielvārdes novada Sporta centra izglītojamo, kā arī trenera Pētera Imša sniegums, un komanda “NND”, kurā pamatā spēlēja Rīgas florbolisti. Draudzīgā gaisotnē bronzas medaļas un dāvanu karti 50,00 EUR apjomā izcīnīja Lielvārdes komanda.

Savukārt zelta un sudraba medaļu likteni spraigā un interesantā spēlē lēma divas Lielvārdes komandas – tiekoties bijušajiem Lielvārdes novada Sporta centra audzēkņiem, virslīgas spēlētājiem komandā “Gojko Mitičs”, un šī brīža 1.līgas Lielvārdes novada Sporta centra audzēkņu un spēlējošā trenera Iļjas Nazarova komanda “Ar smaidu”.

Izrādās – ne vienmēr pieredze ir labāka par jaunības entuziasmu – ar 12:8 zelta medaļas un dāvanu karti 300,00 EUR vērtībā ar smaidu izcīnīja Lielvārdes novada Sporta centra audzēkņu komanda un treneris Iļja Nazarovs – komanda “Ar smaidu”! Sudraba medaļas un dāvanu karte 100,00 EUR vērtībā nonāca mūsu bijušo un esošo virslīgas komandas spēlētāju – “Gojko Mitičs” pārziņā.

Lielvārdes novada 20.atklātā novada čempiona titulu florbolā izcīnīja – Raivis Masiulis, Edmunds Skulte, Rihards Ludboržs, Anrijs Pavlovs, Niks Nazarovs, Armands Skulte, Daniels Krastiņš, Rinalds Kazilaitis, Didzis Nemme, Kārlis Rudzītis, Gustavs Rolands Ražinskis, Armands Savins, Dāvis Eglītis, Juris Sandis Jēgers, Lauris Kārkliņš, Hovards Enians Kaļagins, Artūrs Mudelis, Oskars Tūtāns, Klāvs Kaspars, Iļja Nazarovs.

Patiess prieks, ka Lielvārdes novada Sporta centra audzēkņi ar savu spēli pierādīja, ka viņos ir īsts komandas gars, ka ir labākie, tomēr arī gandarījumu sniedz fakts, ka novada čempionātā piedalās arī mūsu bijušie audzēkņi un spēlētāji, ka visi kopā Lielvārdē veidojam pozitīvu sportisko gaisotni, iedvesmojam arī jauno paaudzi būt sportiskiem un censties pēc augstiem sasniegumiem.

Paldies par veiksmīgo sadarbību un atbalstu – biedrībai “Sporta klubs “Lielvārde”” un Lielvārdes novada pašvaldībai! Kopā mēs esam spēks!

Lielvārdes noada Sporta centra direktors Ainars Puķītis

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu