Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Jumpravas ciemā sākušies būvdarbi ūdenssaimniecības attīstības projekta ietvaros, kas dos iespēju Jumpravas iedzīvotājiem saņemt kvalitātes prasībām atbilstošu dzeramo ūdeni.

Šovasar apjomīgi maģistrālā ūdensvada tīklu būvdarbi notiks vairākos objektos – Ozolu ielā, Vidus ielā, Ziedu ielā, Dzelzceļa ielā posmā no Inženieru ielas līdz Ziedu ielai, Liepu ielā, Pirmo bezdelīgu ielā un Daugavas un Ceriņu ielas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmā no Ozolu ielas līdz Vidus ielai.

Tāpat arī šogad tiks atjaunotas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un kanalizācijas spiedvads no sūknētavas Daugavas ielā 24, šķērsojot īpašumus Daugavas ielā 24, „Straumēni”, Daugavas ielā 20 un Daugavas ielā 18.

Projektā notiekošos būvdarbus veic PS "A.A. & būvkompānijas", ar kuru atklāta konkursa rezultātā ir noslēgts līgums par šo darbu veikšanu 458845,59 EUR apmērā. Autoruzraudzību veic SIA "BELSS", būvuzraudzību nodrošina Pāvels Brimerbergs. Būvdarbi jārealizē līdz 2015.gada rudenim.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un iecietīgiem, jo būvdarbu dēļ uz noteiktu laiku ir jārēķinās ar īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem un traucējumiem Jumpravas centrā.

Būvdarbi tiek veikti ERAF līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Lielvārdes novada Jumpravas pagasta Jumpravas ciemā” ietvaros, līguma Nr.3DP/3.4.1.1.0/13/APIA/CFLA/081/100.

Egija Sniedzīte, projektu vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu