Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada pašvaldība aprīli ir pasludinājusi par Spodrības mēnesi, tāpēc iedzīvotāji aicināti ne vien Lielās talkas laikā – 27. aprīlī -, bet visa mēneša ietvaros sakopt savus īpašumus un iesaistīties publiski pieejamo teritoriju sakopšanā, domājot par novada kopējo tēlu.

Iedzīvotāji aicināti talkā šķirot atkritumus, atdalot plastmasu no citiem atkritumiem. Tāpēc talku vietām tiks piešķirti zilas un baltas krāsas maisi. Zilie paredzēti plastmasai, baltie – citiem atkritumiem. Talkas vietu reģistrācija www.talkas.lv sākās 27. martā. Taču arī tie iedzīvotāji, kuri talkošanas vietas nereģistrēs, varēs saņemt maisus, norādot konkrēto uzkopšanas vietu.

Atbildīgie par talku:

Plānots, ka Lielajā talkā 27. aprīlī piedalīsies arī Ogres 54. bataljona zemessargi, sakopjot Lielvārdes parka kraujas. Tāpat 27. aprīlī izklaides parka “Avārijas brigāde” idejas autors Mārtiņš Brezauckis sadarbībā ar Lielvārdes novada pašvaldību organizē talku Griguļa mežā, Lielvārdē, kuras ietvaros kokos tiks uzstādīti Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas skolēnu gatavotie putnu būrīši. Dienu iepriekš, 26. aprīlī, Lielvārdes parkā tiksies arī prāvs Nacionālo bruņoto spēku aviācijas bāzes darbinieku pulks.

Atgādinām, ka aprīlī un maijā Lielvārdes novadā tiek organizētas arī "EKO dienas", kuru laikā no Lielvārdes novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta makulatūra (avīzes, žurnāli, grāmatas), stikla iepakojums (tukšas stikla burkas un pudeles) un sadzīves elektrotehnika - televizori, ledusskapji, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļu sūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Tāpat iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties "Stikla šķiratlonā”, pērnā gada lapu savākšanas akcijā un veco riepu utilizācijas akcijā.

 

 

 

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu