Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Pagājušajā nedēļas nogalē Jēkabpilī norisinājās Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā, kur lielvārdietis Matīss Gržibovskis parādīja izcilu sniegumu, izcīnot Latvijas čempiona titulu 200 m (22.44 sekundes) un 400 m (49.61 sekundes) sprintā U18 vecuma grupā. Viņš ne tikai izcīnīja zeltu abās distancēs un laboja savu personīgo rekordu, sasniedzot sezonas labāko rezultātu Latvijā, bet arī abās distancēs kvalificējās Eiropas Jaunatnes Olimpiskajam festivālam, kas norisināsies Baku (Azerbaidžāna). 
Šeit jāsaka milzīgs paldies viņa trenerim Gintam Bitītim par ieguldīto milzīgo darbu un laiku, par zaudētajām nervu šūnām un par spēju pateikt īstos vārdus īstajā laikā. Paldies visiem, kas Matīsam bija līdzās, kas viņu atbalstīja, kas līdzpārdzīvoja un motivēja.
Turpināsim turēt īkšķus par jauno spotistu. Viņš neatlaidīgi turpina nopietni trenēties un gatavoties nākamajam svarīgajam startam - Latvijas Jaunatnes Olimpiādei, kas norisināsies no 5. līdz 7. jūlijam Jelgavā. Matīss, lai viss izdodas!

Iveta Gržibovska

Foto: Iveta Gržibovska, Guntis Bērziņš

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu