Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada pašvaldības administrācija laika posmā 2020.gada 14.septembra līdz 25.septembrim veica iedzīvotāju aptauju ar mērķi noskaidrot Bērzu ielas un tai piekļauto ielu iedzīvotāju viedokli par nepieciešamajiem satiksmes plūsmas organizācijas uzlabojumiem.

Aptaujas laikā tika izplatītas 130 anketas, līdz 2020.gada 28.septembrim saņemtas atbildes no 105 respondentiem:

  5 respondenti apliecina, ka atbalsta priekšlikumu Bērzu ielā organizēt vienvirziena satiksmes plūsmu virzienā no          Slimnīcas ielas līdz Skolas ielai vai Gaismas ielai;

  49 respondenti uzskata, ka  nav nepieciešama esošās satiksmes organizācijas maiņa;

*    51 respondents  atbalsta divvirziena satiksmes plūsmu Bērzu ielā, ja visā ielas garumā tiks uzstādītas ceļa zīmes Nr.323 Maksimālais ātruma ierobežojums 30 km/h.

Vairākās atbildēs tika norādīts, ka Bērzu iela ir ar zemu satiksmes intensitātes plūsmu, bet ar sliktu ielas segumu, kuram būtu nepieciešams remonts. Daudzi iedzīvotāji norādīja, ka būtu nepieciešams ielai nodrošināt caurredzamību, apzāģējot ceļa malās augošo krūmu un koku zarus. Tāpat tika saņemti priekšlikumi uz ielas izbūvēt ātrumvaļņus un izbūvēt gājēju ietvi, kā arī noteikt Bērzu ielu kā galveno ielu attiecībā pret citām šķērsielām.

Iepazīstoties ar Jūsu viedokli par satiksmes organizāciju Bērzu ielā, informējam iedzīvotājus, ka Bērzu ielā netiks organizēta vienvirziena satiksme, pašvaldības administrācija izskatīs variantus kā ar ceļa zīmju palīdzību ierobežot transportlīdzekļu braukšanas ātrumu.

Aicinām Bērzu ielas un citu pilsētas ielu iedzīvotājus izvērtēt savos īpašumos gar pilsētas ielu malām augošos kokus un krūmus,  ja tie traucē ielas pārredzamību vai nosedz redzamības trijstūrus ielu krustojumos, lūdzam apzāģēt šo koku un krūmu zarus.

Paldies iedzīvotājiem par atsaucību, aizpildot un iesniedzot aptaujas anketas, kā arī par izteiktiem priekšlikumiem!

Lielvārdes novada pašvaldības administrācija

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu