Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novadā gads iesācies ar daudzveidīgām sporta aktivitātēm iedzīvotājiem un saspringtu sacensību grafiku.

Janvārī un februārī Latvijā turpinās Latvijas 26.jaunatnes čempionāts florbolā, kurā piedalās Lielvārdes novada Sporta centra  visu vecuma grupu komandas. 1.līgas komanda trenera Iļjas Nazarova vadībā regulāro čempionātu noslēguši godalgotajā 3.vietā, tāpat 3.vietā savā vecuma grupā regulārajā čempionātā šobrīd ir U16 spēlētāji (treneris I.Nazarovs). Ar labiem panākumiem čempionātā startē gan trenera Jāņa Slaceviča – U12, gan Zinta Bergmaņa – U10 vadītās mācību treniņgrupas.

Florbols Lielvārdē ir populārs ne tikai jauniešiem, bet ar labiem panākumiem čempionātos piedalās gan virslīgas komanda “Lielvārde/Fat pipe”, šobrīd cīnoties par pēc iespējas augstāku vietu regulārajā čempionātā, kas nodrošina mājas spēļu priekšrocības, gan Lielvārdes veterānu komandas spēlētāji (vecumā 35+), kas regulārajā čempionātā šobrīd ir 4.vietā Latvijā.

Pavasara mēneši florbolā solās būt ārkārtīgi interesanti, jo sāksies “Play-off” spēles, kad zaudētas 4 spēles pret vienu pretinieku nozīmē turnīra beigas un sapnis par finālspēlēm arēnā “Rīga” paliek vien sapnis…

Arī vieglatlētikā gads sācies ar ļoti saspringtu sacensību grafiku, jo visā Latvijā aktīvi norit kvalifikācijas sacensības Latvijas čempionātam vieglatlētikā. Lielvārdes novada Sporta centra audzēkņi – Kerola Ozola, Sanija Daļecka, Sindija Ertmane, Keita Līna Formaņicka, Matīss Sniedze un Samuels Jānis Miločkins kvalifikācijas posmos izcīnījuši godalgotas vietas un ir ceļā uz dalību Latvijas čempionātā (treneres Iveta Puķīte un Dina Korpe – Jefremova).

Īpaši jāatzīmē Lielvārdes novada Sporta centra izglītojamā, kas gan šobrīd ir arī Murjāņu sporta skolas skolēns, Matīsa Gržibovska augstais sasniegums – iegūts Latvijas čempiona tituls 300 m skrējienā savā vecuma grupā. Lepojamies, ka Matīss Latvijas Jaunatnes olimpiādē, kas norisināsies laikā no šī gada  5.-7.jūlijam, pārstāvēs Lielvārdes novadu. Šobrīd notiek darbs pie Lielvārdes novada komandas komplektēšanas dalībai Latvijas Jaunatnes olimpiādē.

Aktīvs sportisko aktivitāšu laiks bijis arī skolu sportā, kad starpnovadu sacensībās volejbolā dažādās vecuma grupās ar labiem panākumiem volejbolā startēja gan E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas jaunieši un jaunietes, gan Lielvārdes pamatskolas jaunie volejbolisti.

Daudzveidīgas sporta aktivitātes notikušas arī novada iedzīvotājiem – šobrīd turpinās un katru otro nedēļu svētdienās notiek interesantas un spraigas cīņas starp Lielvārdes novada 6.čempionāta basketbola septiņām komandām. Vēl joprojām bez zaudējumiem spēlē divas komandas – ELVI un AVOTU REPREZENT, jāpiemin, ka abas komandas arī pagājušajā gadā apliecināja kā spēcīgākās novada čempionātā. Tas, ka Lielvārdē basketbolam ir sava vieta, apliecina tas fakts, ka Lielvārdes novadu Ogres novada čempionātā basketbolā pārstāv 3 komandas.

Lielvārdes novada iedzīvotājiem, kas piedalījās Sniega dienas pasākumā, kopā ar organizatoriem – Lielvārdes novada Sporta centru un biedrību “Visa Veida Kustība” Agra Pikšena vadībā izdevās priecāties par nu jau aizejošo ziemu, slēpojot pa 300m garu distanci, spēlējot dažādas sniega spēles, un pasākuma noslēgumā basām kājām baudot sniega auksto elpu.

Īpaši jāatzīmē, ka mums ikvienam būtu vērts sekot Lēdmanes pagasta vadītāja Dzintara Laganovska un Lēdmanes pamatskolas direktores vietnieces Kristīnes Kukas piemēram, kad abi sporta entuziasti katru nedēļas nogali pavada tuvākās un tālākās nūjošanas sacensībās izbaudot gan uzvaras garšu, gan dabu un prieku par paveikto distanci. Savukārt Jumpravā sasparojušies jaunākā vecuma futbolisti, kas cītīgi trenējas, lai kļūtu par augsta līmeņa spēlētājiem. Mazie futbolisti apliecināja savas spējas Vidzemes zonas sabraukuma futbola turnīrā Lielvārdes novada Sporta centrā. Sekojam līdzi arī basketbolista Kristapa Dārgā panākumiem, kas basketbola klubā “Ogre” jau vairākas sezonas pierāda savu meistarību.

Tuvākajā laikā Lielvārdes novada sporta dzīvi papildinās jaunas aktivitātes – jau februāra beigās Lielvārdes novada Sporta centrā sāksies maksas mākslas vingrošanas nodarbības 3-7 gadus vecām meitenēm. Nu jau varam apgalvot, ka viena grupa jau ir nokomplektēta. Jāatzīmē, ka šīs nodarbības veicina pareizas stājas veidošanos un nostiprina ķermeņa muskulatūru.

Otrs jaunums – Lielvārdes novada iedzīvotājiem būs iespēja nodarboties ar ārstniecisko vingrošanu ne tikai vakara stundās, ko augstā profesionālā līmenī vada Lielvārdes novada Sporta centra fizioterapeite Inga Miglāne – Siliņa, bet arī rīta cēlienā, kad ārstnieciskās vingrošanas nodarbības Lielvārdes novada Sporta centrā vadīs savas jomas profesionālis – fizioterapeite Sanita Baltkalne.

Februārī sāksies novada atklātais ziemas čempionāts tenisā, basketbola komandas turpinās cīņu par novada čempiona titulu, visa vecuma florbolisti rādīs meistarību Latvijas čempionātā un ikviens no mums – Lielvārdes novada iedzīvotājiem atbalstīsim savējos un aktīvi līdzdarbosimies kādā no sporta aktivitātēm!

Tuvojas pavasaris - nesēdiet mājās, esiet aktīvi, baudiet dabu un palutiniet savu ķermeni ar nelielu devu sporta!

Lielvārdes novada Sporta centra direktors A.Puķītis

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu