Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Muzikālā izrāde "Vilkam tāda dvēselīt", kas pērnā gada Dziesmu un deju svētku laikā bija skatāma Dailes teātrī, šomēnes un februārī tiks izrādīta vairākas Latvijas pilsētās: Līvānos, Cēsīs, Valmierā, Rēzeknē un Liepājā.

11 bērnu vokālie ansambļi (apmēram 160 dziedātāju) no visas Latvijas, tai skaitā vokālā studija "Mikauši" (vadītāja Baiba Klepere) muzikālā uzvedumā izdziedās stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm, kurā satiekas divas atšķirīgas pasaules - cilvēki un vilki. Tas ir stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus.

Iestudējuma mākslinieciskā vadītāja Sanita Sējāne jaunu dziesmu sarakstīšanai pieaicinājusi grupas "Instrumenti" dalībnieku un producentu Reini Sējānu, kā arī projektu "Dabas koncertzāle" un "Brīnumskapis" dalībnieku Andri Sējānu.

Izrādēs "Vilkam tāda dvēselīt" piedalīsies 12 Latvijas labāko bērnu vokālo ansambļu dalībnieki no Rīgas, Ventspils, Lielvārdes, Daugavpils, Valmieras, Balviem, Līvāniem, Limbažiem un Ogres. Instrumentālo pavadījumu uz skatuves nodrošinās abi autori. Uzveduma solisti ir Roberta Kumsāre un Eremijs Sējāns. Meitenes tēva lomā vokāli iejūtas Andris Sējāns, bet teicējs ir Gints Grāvelis.

Izrāde 20. janvārī plkst.14 būs skatāma Līvānu novada kultūras centrā, 31. janvārī plkst.13 un 16 Vidzemes koncertzālē "Cēsis", 4.februārī plkst.13 Valmieras kultūras centrā, 12.februārī plkst.12 Latgales vēstniecībā "Gors", kā arī 21. februārī plkst.13 un 16 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars". Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Albums "Vilkam tāda dvēselīt''' nominēts arī "Zelta mikrofons 2019" mūzikas ierakstu gada balvai kategorijā "Mūzikas albums bērniem". 
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu