Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 19.02.2020. notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Mērķis dzīvē”, kura ietvaros izaugsmes trenere Inga Bite no  “Dari Latvijai” vadīja lekciju -praktisku nodarbību 9.a un 9.b klases skolēniem ar nolūku mācīties uzstādīt un izvirzīt mērķus, plānot to sasniegšanas veidus, paredzēt iespējamos šķēršļus. Skolēni uzzināja kā pareizi un mērķtiecīgi veikt savu izvēli.

Karjeras attīstības atbalsta pasākuma laikā izaugsmes trenere izmantoja metodi “Karjeras enkuri”, kas palīdz izzināt sevi, noskaidrot savas personības stiprās un vājās puses. Apkopojot iegūtos testa rezultātus, izaugsmes trenere sniedza atgriezenisko saiti par katra skolēna stiprajām pusēm.

Nodarbības laikā skolēni pilnveidoja komunikācijas prasmes, attīstīja sadarbības prasmes, pilnveidoja analītiskās prasmes un veicināja emocionālās inteliģences attīstību, kā arī attīstīja sevī vēlmi uzņemties atbildību par savu dzīvi. Izmantojot  metodiku “Karjeras māja”, skolēni  pilnveidoja zināšanas un  izpratni par karjeru, tās izvēli, kas atbilst katra indivīda personībai.

Paldies Ingai Bitei no “Dari Latvijai” par interesanto un pašnovērtējumu attīstošo nodarbību, skolēniem par iesaistīšanos tajās!

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu