Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Dodoties ikmēneša izbraukumā uz Lielvārdes novada pagastiem - šoreiz Lēdmani -, pašvaldības domes vadība tikās ar Lēdmanes pagasta pārvaldes vadītāju Dzintaru Laganovski un Lēdmanes Svēto apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas draudzes vecāko Zentu Dreisku.

Sarunā ar pagasta pārvaldes vadītāju pašvaldības domes priekšsēdētāja Santa Ločmele un viņas vietniece Vita Volonte aktualizēja jautājumu par 2019. gadā Investīciju plānā iekļauto pasākumu - tautas nama piegulošās teritorijas zaļumošanu. Labiekārtojuma projektā ir paredzēts izveidot krāšņas dažādu puķu un košumkrūmu dobes, dēļu terasi dažādiem kultūras pasākumiem. Tāpat ir padomāts par to, lai no reprezentatīvās zonas tiktu slēpta transformatora būve, tornis un citas palīgbūves blakus esošajās teritorijās. Līdztekus šiem darbiem pagasta pārvaldes vadītājs prezentēja vēl vienu projektu - stāvlaukuma pie tautas nama un baznīcas bruģēšana un apgaismojuma izbūve. Šis projekts varētu tikt īstenots tuvākajā nākotnē.

Sarunas gaitā vēl tika pārrunāts ielu apgaismojuma izbūves projekts Lēdmanē, kurš tiks īstenots šogad. Projekts paredz izbūvēt apgaismojumu trīs posmos: ūdenstornis – Jaunšinkas, ūdenstornis – Jaunceļmalas, dīķis – Lejnieki.

Tiekoties ar Zentu Dreisku, vadība uzklausīja draudzei aktuālus jautājumus, piemēram, par vēlmi sakārtot baznīcas nomātās zemes īpašuma jautājumu. Tāpat tika meklēti risinājumi savstarpējai sadarbībai starp baznīcu un tautas namu.

Nākamā tikšanās ar iedzīvotājiem un vietējo objektu apsekošana paredzēta 8. aprīlī – Jumpravā.

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu