Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Konkursa “Kā Rīta zvaigzne Lielvārdē” galveno balvu, Lielvārdes jostu, ieguva Uģis Liepkalns, kurš par uzvaru bija ļoti pārsteigts, jo fotografēšana ir viņa sirdslieta un hobijs. Uģa fotogrāfijā redzamas Lēdmanes pagasta Lobes dzirnavas. Žūrija šo fotogrāfiju ļoti novērtēja, jo tajā ir iespējams daudz ko saskatīt – ne tikai krītošu ūdeni, bet arī zirga krēpes, brunetes matu cirtas, tautastērpa svārkus un jostu, kā arī saulrieta un saullēkta gaismas toņus. Un tā jau arī ir ar Rīta zvaigzni – to var saskatīt tikai no tālienes.

Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja un Lielvārdes novada pašvaldības rīkotajā fotokonkursā iesūtīt foto tika aicināti gan foto amatieri, gan profesionāli fotogrāfi. Fotokonkursa mērķis bija atlasīt mākslinieciski kvalitatīvas, interesantas un Lielvārdes būtību raksturojošas fotogrāfijas izstādes „Kā Rīta zvaigzne Lielvārdē” veidošanai un Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja krājuma papildināšanai.

26. jūlijā Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja telpās notika foto izstādes atklāšana un dalībnieku apbalvošana. Konkursā piedalījās astoņi dalībnieki. Katrs dalībnieks varēja iesūtīt ne vairāk kā piecas fotogrāfijas, kurās redzami Lielvārdes vēsturiskie objekti, pilsētvide, tūrisms, kultūra, saimnieciskā darbība, iedzīvotāji vai pilsētas viesi. Konkursam iesniegtās fotogrāfijas vērtēja gan speciāli izraudzīta žūrija trīs cilvēku sastāvā, gan Lielvārdes novada uzņēmēji, mākslinieki un ar kultūru saistīti cilvēki, kuri pasniedza simpātiju balvas sevis izvēlētu fotogrāfiju autoriem. Visvairāk simpātiju balvas ieguva Andris Latkovskis, kurš, kā pats sacīja, šīs fotogrāfijas rūpīgi ir krājis vairāku gadu garumā.

Keita Rožāne,

Informācijas līdzekļu redaktore

Foto: Agnija Putniņa, Ogrenet.lv

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu