Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

6. aprīlī Lielvārdes novada Sporta centrā norisinājās labdarības spēle basketbolā, kuras laikā tika saziedoti 309 eiro novadniekam Elvim Kurpniekam un viņa ģimenei.

Labdarības spēlē piedalījās NBS Gaisa spēku/ASV apvienotā komanda un Lielvārdes novada basketbolisti. Spēli pārliecinoši iesāka NBS Gaisa spēku/ASV apvienotā komanda un jau pirmajā ceturtdaļā iekrāja punktu pārsvaru. Tāds pārsvars saglabājās līdz ceturtajai ceturtdaļai, kad lēnām spēles gaitu sāka izlīdzināt Lielvārdes basketbolisti. Saspringtā spēles galotnē un tikai ar divu punktu pārsvaru ar rezultātu 73:71 uzvarēja vietējie sportisti.

Kā jau draudzības spēlē - uzvarēja draudzība, un mērķis bija viens - vākt ziedojumus novadniekam Elvim, kurš pēc mugurkaula traumas spēj pārvietoties tikai ratiņkrēslā. Rehabilitācijai un mājokļa pielāgošanai nepieciešami lieli finansiāli ieguldījumi, un saziedotā summa palīdzēs Elvja ģimenei segt daļu no izdevumiem. 

Vēl pirms labdarības spēles spēkiem mērojās florbola virslīgas komandas "Lielvārde/Fat Pipe" un Cēsu "Lekrings", un jau florbola spēles laikā apmeklētājiem bija iespēja ziedot, ko viņi arī aktīvi darīja. Abu spēļu laikā saziedoti 309 eiro. 

Šis nav pirmais labdarības pasākums, lai palīdzētu Elvim. 15. februārī Lielvārdes novada attīstības fonds sadarbībā ar Lielvārdes novada kultūras centru, Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas akordeonistu ansambli un Lielvārdes gaisa spēku Aviācijas bāzes garnizona ansambli rīkoja labdarības koncertu, kurā apmeklētāji saziedoja 1553 eiro. Kopumā Elvim un viņa ģimenei šobrīd  ziedoti 4980 eiro. 

Līdz šim no ziedojumiem ir iztērēti 825 eiro Elvja vannas istabas pielāgošanai, lai to varētu izmantot cilvēks ratiņkrēslā. Nākamais plānotais ieguldījums ir pacēlāja ierīkošana. Turpinās arī dažādas terapijas pašam Elvim. 

Arī Uzņēmēju dienā un modes skatē "Lielvārde var!" 27. aprīlī Lielvārdes novada Sporta centrā būs iespēja ziedot, lai sniegtu palīdzību Elvim.  

Paldies visiem ziedotājiem! Jūsu atbalsts ir ļoti svarīgs!  

Ziedot joprojām ir iespēja uz norādīto kontu ar norādi: Palīdzība E.K.

Konts ziedojumiem:
Lielvārdes attīstības fonds
Raiņa iela 11A Lielvārde
Reģ.nr. 40008080019
Swedbank LV60HABA0551035781267 


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu