Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Augusta sākumā ir uzsākti būdarbi Ceriņu ielā, Jumpravas pagastā. Darbus veic SIA “CBB”, noslēgtā līguma summa ir 64 238, 48 EUR, neieskaitot PVN.

Ceriņu ielas izbūve veikta 20. gadsimta septiņdesmitajos gados un līdz šim brīdim ielas pārbūves darbi nav veikti. Esošie seguma konstruktīvie slāņi ir nolietojušies – asfaltbetona segumā ir izveidojušās bedres un plaisas, kas veicina ūdens infiltrēšanos seguma konstrukcijā, tādejādi samazinot tās nestspēju, kā arī rada vizuāli nepievilcīgu ainavu un ievērojamu diskomfortu ielas lietotājiem.

Ielas kopējais garums ir 167 m. Būvprojektā ir paredzēts veikt esošā asfaltbetona seguma nomaiņu pret betona bruģakmens segumu. Zem betona bruģakmens seguma ir paredzēta 10 cm bieza šķembu pamata kārtas izbūve. Ielas brauktuves platums ir paredzēts 6.0 m, bet ietves platums ielas kreisajā pusē 2,50 m. Ietvi no brauktuves ir paredzēts atdalīt ar izceltu (10 cm) betona apmales akmeni. Ielas posmā gar doktorātu ir paredzēta 3 vieglo automašīnu garenvirziena stāvvietu izveide gar brauktuves malu.

Būvdarbus paredzēts pabeigt līdz 15.oktobrim.

Indra Leja, Attīstības un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu