Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             
a-16
a-11
a-16
a-17
a-18
a-21
a-23
a-24
a-25
a-6
a-7
a-8
a-9

27.septembrī Lielvārdes novada Kultūras centrā draugu un dzejas cienītāju lokā norisinājās mūziķa, komponista, dziedātāja un dzejnieka Laura Valtera dzejoļu krājuma "Visumā Veidoti Vārdi" atvēršanas svētki, ko organizēja Lielvārdes pilsētas bibliotēka sadarbībā ar Lielvārdes novada Kultūras centru.

Lauri Valteru lielvārdieši vairāk iepazinuši kā mūziķi, kurš šogad piedalījies vairākos nozīmīgos notikumos – Lielvārdes novada svētkos, pasākumā "Lielvārdes novada Sporta laureāts 2019", Zinību dienā Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā, dziedājis konkursa "Vecmāmiņa 2019" dalībniecēm. Šajā vasarā tapusi arī biedrības "Visa veida kustība" himna, kuras autors ir Lauris Valters.

Tagad pienācis laiks atklāt Lauri Valteru kā dzejnieku. Pirmo dziesmu ar Imanta Ziedoņa vārdiem "Tad apstājās laiks" L.Valters uzrakstījis 14 gadu vecumā, pēc tam rakstījis dziesmu tekstus pats, un tikai pēdējos sešos gados nopietni pievērsies dzejas rakstīšanai.

L.Valters atklāj, ka šajā gadā sev izvirzījis divus mērķus – izdot dzejoļu krājumu un dziesmu albumu.

Šīs nedēļas sākumā iznākusi Laura Valtera pirmā dzejoļu grāmata "Visumā Veidoti Vārdi". "Krājums ir nonācis pie manis, un ceru, ka tas sasniegs arī citus cilvēkus, kuriem patīk dzeja, domu graudi un atziņas, ko var atrast šajā grāmatā," saka tās autors. "Man ir prieks, ka varu būt kā instruments Visuma rokās, caur kuru plūst vārdi, tie savijas domās, sajūtās, atklāsmēs un nonāk pie jaukiem cilvēkiem! Es esmu priecīgs un pateicīgs, ka šobrīd esmu nokļuvis līdz pirmajai grāmatai, tas rada šo "viegluma neaprakstāma" sajūtu! Paldies, ka esmu es, un paldies, ka esi Tu un mēs satiekamies Visumā Veidotos vārdos!"

Savukārt 8.oktobrī nāks klajā albums "Mirklī ieklausies", kurā apkopotas pēdējos gados tapušās dziesmas.

Ogrenet.lv

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu