Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Marts Jumpravas bērnudārzā bijis darbīgs - lielie un mazie bērnudārznieki un audzinātājas aktīvi rosījās, lai sagatavotu jauno talantu priekšnesumus  konkursam “Jumpravas zvaigznīte”, kas, kā atzīst audzinātājas, pirmsskolas izglītības grupās ir gaidītākie svētki.

Konkurss Jumpravas pirmsskolā norisinās reizi gadā. Šī gada 13. martā konkurss notika  jau 13. reizi, un tajā piedalījās lielākais dalībnieku skaits visā konkursa vēsturē – 24 bērni.  Tas bērniem palīdz iegūt pirmās iemaņas, kāpjot uz skatuves prožektoru gaismās un uzstājoties publikas priekšā.

Katru gadu “Zvaigznītei” ir sava tēma, un šogad tā noritēja “Lego” konstruktora noskaņās.

Skatītāju zāle, kā jau allaž, notiekot “Zvaigznītei” , bija pārpildīta. Mazie jumpravieši priecēja ar skanīgām dziesmām, dziedot gan solo, gan duetā, deklamēja īsākus un garākus dzejoļus, dejoja gan tautas deju, gan modernākos ritmos. Dāvis rādīja šobrīd bērnu vidū populāros trikus ar kendamu, un arī žūrijai bija iespēja pārliecināties, ka šie triki  izdodas, tikai ilgstoši un pacietīgi trenējoties.

Neapskaužami grūts bija žūrijas uzdevums – vērtēt un piešķirt titulu katram dalībniekam, kur katrs bija centies un ieguldījis savas pūles, gribasspēku un pacietību.  Žūriju šogad pārstāvēja Jumpravas pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Samsons, domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, priekšsēdētājas vietniece Vita Volonte, Jumpravas kultūras nama vadītāja Zane Skrauča un Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas vadītāja Ilze Cābe.

“Atraktīvākās zvaigznītes” titulu un “Zvaigznītes” kausu ieguva 3-gadnieks Aleks Smirnovs. Visas “Jumpravas Zvaigznītes”, kas mirdzēja konkursā, saņēma katra savu titulu:

“Drosmīgākais” - Tomass Kirilovs; “Brašākais”- Alekss Kirilovs; “Samtainākā” - Amanda Boguša; “Noslēpumainākā”- Signe Ļaksa; “Enerģiskākā” – Rūta Rutmane; “Zvaigznīte -dāmīte”- Alise Žilinska; “Prātīgākais”- Jēkabs Lasis; “Dejiskākā”- Justīne Lase; “Zvaigznīte - rozīnīte”- Estere Žukele; “Nopietnākais”- Oskars Uzulniks; “Šarmantākā”- Rebeka Vītola; “Elegantākā”- Hanna Grantiņa; “Dabiskākā” – Lizete Zadiņa; “Dzirkstošākais” Lukass Manuels Barsana Krespo; “Izteiksmīgākais”- Kārlis Mārcēns; “Mīlīgākais” – Roberts Mārcēns; “Atbildīgākais” – Henrijs Blumbergs; “Spicākais” – Alberts Blumbergs; “Ritmiskākā”- Adriāna Beļeviča; “Saulainākā” - Madara Beļeviča; “Zvaigznīte – džentlmenis” - Lauris Kalniņš; “Oriģinālākais” – Dāvis Dembovskis; “Skanīgākais” - Markuss Dzērve.

Lai konkurss noritētu tik veiksmīgi, jāpateicas vecākiem, vecvecākiem, kuri uzņēmās iniciatīvu, pieteica savas atvases konkursam un kopīgi ar bērnu gatavojās šim pasākumam.  Paldies skolotājām par ieinteresētību un ieguldīto sirds darbu. Pasākumu vadīja skolotājas Inese Kristapure un Evita Krūzmane, iejūtoties “Lego friends” lellīšu Stefānijas un Olīvijas lomās. Skolotāja Evija Kozlovska rūpējās par zāles noformēšanu, viņa arī noformējuma idejas autore un konkursa kuratore. Muzikālo noformējumu veidoja mūzikas skolotāja Ināra Pumpase. “Zvaigznītes” mirdzēs atkal pēc gada!

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu