Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Katru gadu maijā Latvijā atzīmē daudzas svētku dienas, bet līdzās nozīmīgajiem valsts svētkiem 8. maijs Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas kolektīvam ir īpaša atceres diena – Staņislavi, kad agri no rīta dodamies uz kapiem pie bijušā skolas direktora Staņislava Gribusta un nu jau trešo reizi pie viņa kundzes Regīnas.

Kādreiz viņa stāstīja, ka šīs tradīcijas pirmsākumi meklējami 1983. gadā, kad skolotāja Anastasija Melkerte šādu braucienu pie Staņislava organizēja pirmo reizi. Tātad šogad braucām ciemos 36. reizi.

Staņislavu un Regīnu – Nopelniem bagātos skolotājus, sirsnīgus un jaukus cilvēkus – atceras viņu skolēni (starp tiem arī tagadējie skolotāji) un viņu laikabiedri – kolēģi, bet lielāko daļu no mums vieno tas, ka Staņislavs Gribusts mūs savulaik pieņēma darbā, tāpēc mēs esam laimīgi satikušies un joprojām strādājam šajā skolā. Savukārt Regīnas aiziešanu sirds joprojām nespēj pieņemt.

Pirms septiņiem gadiem Regīna runāja par to, cik ātri skrien laiks, jo „šogad skolu beigs jaunākais mazbērns”, bet tagad konstatējām, ka skolas gaitas jau sen uzsākuši viņas mazmazbērni.

Zinām, ka Regīna mūs ļoti gaida, un šis atceres brīdis pie Gribustiem mums ir ļoti svarīgs.

Daina Grīnhofa,

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas

latviešu valodas un literatūras skolotāja

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu