Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Jumpravas pamatskola 2018./2019. mācību gada I semestrī ir aktīvi izmantojusi iniciatīvas „Latvijas skolas soma” iespējas. Viss sākās septembrī,  kad vairāki skolēni devās uz „Latvijas skolas somas” atklāšanas pasākumu Arēnā Rīga.

Pateicoties šai iniciatīvai, skolā bija iespēja iepazīties ar latviešu kino, lai sekmētu skolēnu interesi par to.

1. - 4. klases skatījās latviešu multfilmas, savukārt 5. - 9. klašu skolēni noskatījās simtgades filmu „Paradīze 89”.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, skolā viesojās „Teātris un ES” ar izrādi „Ziemas pasaka rotaļās”.  Izrāde bija jautrs un muzikāls piedzīvojums 1. - 4. klašu skolēniem. Bērni ar lielu aizrautību iesaistījās šajā izrādē, nobeigumā ar Ziemassvētku vecīti ejot rotaļās.

Decembrī 5. - 9. klasēm skolā notika biedrības „Cita Rīga” nodarbības. Tās tika organizētas katrai klasei atsevišķi. Pirmā nodarbība bija „Mūsu Latvijas noslēpumi”, kurā skolēni divās komandās spēlēja lielformāta spēli par Latviju. Nodarbība skolēniem šķita interesanta un aizraujoša. Otra nodarbība bija „Latvijas valsts simboli”. Mērķis bija atraktīvā formā iepazīstināt skolēnus ar valsts simboliem, to nozīmi un vēsturi. Šī  aktivitāte vieglā formā palīdzēja apgūt konkrēto tēmu un rosināja aktīvu līdzdarbošanos.

Nākamajā semestrī šīs programmas ietvaros Jumpravas pamatskolas skolēni turpinās aktīvi iepazīt Latviju un tās vērtības. Paldies šai brīnišķīgajai iniciatīvai, kas paplašina skolēnu redzesloku un ļauj mācību procesu padarīt interesantāku.

 

Agita Dembovska, projekta koordinatore Jumpravas pamatskolā

 

 

 

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu