Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Otrajās Lieldienās saulīte jau agri rotājās pie debesjuma, kas tā vien aicināja doties ārā no mājām un apmeklēt Lieldienu pasākumus Lēdmanes pagasta centrā.

Lēdmanes Dievnamā svētku apmeklētājus ar brīnišķīgu koncertu iepriecināja Lielvārdes novada mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi. Pēc pēdējiem priekšnesumiem, baznīcā iecilpoja Lieldienu Zaķis un pasniedza koncerta dalībniekiem “Dailas konditorejas” dāvātās Lieldienu piparkūkas un aicināja visus apmeklētājus doties ārā rotaļās. Ārā jau gaidīja Ezis un vadīja riņķa dančus.

Mazie svētku apmeklētāji krāsoja Lieldienu papīra olas un kartiņas, kā arī darināja papīra zaķa ausis. Kopā ar lielajiem trenēja atmiņu, meklējot pāra olas un meta riņķus uz zaķu ausīm. Neizpalika olu smukumkonkurss, kurā varēja apskatīt dažādi krāsotas olas. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma balvās olu krāsas un gardās šokolādes olas. Kad smukākās olas tika izvērtētas, tās nonāca atpakaļ pie īpašniekiem, kuri steidza tās likt lietā - olu ripināšanā. Svētku izskaņā, lielākiem svētku apmeklētājiem bija iespēja noskatīties romantisku filmu “Blakus”.

Informāciju sagatavoja Inese Nereta, Lēdmanes tautas nama vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu