Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

29. aprīļa Domes sēdē nr. 8 tika pieņemts lēmums Par Valdemāra pamatskolas izglītojamo ēdināšanu attālināta mācību procesa laikā, kas paredz pārtikas paku piegādi uz izglītojamā faktisko dzīves vietu, nosakot ne vairāk kā piecus euro dienā uz vienu izglītojamo.

Tiem bērniem, kuriem deklarētā dzīvesvieta neatrodas Lielvārdes novada pašvaldības teritorijā, arī tiks nodrošināta izglītojamā ēdināšana, veicot piegādi uz izglītojamā faktisko dzīvesvietu. Gadījumos, kad izglītojamā likumiskais pārstāvis ir izvēlējies izmantot ēdināšanas pakalpojumu, ko piedāvā izglītojamā deklarētajā pašvaldībā, Lielvārdes novada pašvaldība vienosies par ēdināšanas pakalpojuma savstarpējo norēķinu kārtību un apmēru ar attiecīgo pašvaldību, kurā izglītojamais deklarēts.

Lielvārdes novada pašvaldības administratīvajā teritorijā atrodas viena speciālā izglītības iestāde – Valdemāra pamatskola, kurā šobrīd mācās 60 izglītojamie.

Pārtikas paku piegādes tiks veiktas vienu reizi nedēļā uz izglītojamā faktisko dzīvesvietu līdz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām, bet ne ilgāk kā līdz 2019./2020. mācību gada beigām.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu