Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Gaisa spēku bāzes Apsardzes rota aicina pievienoties savam zemessargu pulkam Latvijas Republikas iedzīvotājus, kuri vēlas dot ieguldījumu sava novada un Latvijas drošībā.

Dienests Zemessardzē ir izaicinājums ikvienam Latvijas Republikas pilsonim pilnveidot sevi, iegūstot prasmes aizstāvēt sevi un savu ģimeni, uzlabot fizisko sagatavotību, organizēti un saturīgi pavadīt brīvo laiku, iepazīt jaunus draugus un domubiedrus, veicināt savas pašapziņas izaugsmi, kopīgi darbojoties vienotā komandā Latvijā un ārpus tās robežām.

Esošajiem un jaunajiem zemessargiem, pievienojoties Apsardzes rotas zemessargu kolektīvam, ir iespēja iegūt specifiskas zināšanas objektu apsardzes nozarē un apgūt dažādas militārās specialitātes, kā arī veikt atmaksātu veselības pārbaudi un saņemt vakcinācijas. Turklāt par dienesta pienākumu izpildi un piedalīšanos mācībās zemessargs saņem kompensāciju sākot no 32.75 eiro dienā un apmaksātu ēdināšanu vai tās kompensāciju 9,96 eiro dienā. Apvienot dienestu Zemessardzē ar pamatdarbu ir vienkārši, jo zemessargu mācības notiek gan brīvdienās, gan darba dienās.

Zemessardzē uzņem 18 – 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā zs.mil.lv

Lai pievienotos, Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Gaisa spēku bāzes Apsardzes rotai, jāzvana uz tālruni: 67209933 vai jāraksta uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 Valsts aizsardzība ir mūsu kopējā atbildība. Kopā mēs varam aizsargāt Latviju!


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu