19. maijā kultūras namā “Lielvārde” pasākumā "Lielvārdes novada sporta laureāts " tika godināti pagājušās sezonas labākie sportisti.

Par Lielvārdes novada vārda popularizēšanu Latvijā tika sveikti: Jānis Tilaks (motoskijorings), Reinis Tilaks (motoskijorings), Gatis Tabūns (motokross), Maksimilians Ksendzovs (peldēšana), Kristers Varusks (riteņbraukšana-velosports), Vija Dzėrve (pauerliftings), Ilze Medne (florbols), Zanda Bergmane (florbols), Sintija Kalvāne (florbols), Līga Akmeņkalne (florbols), Jolanta Čerpinska (florbols), Alise Gaiķe (riteņbraukšana MTB).

Par Lielvārdes novada vārda popularizēšanu Latvijā un labiem sasniegumiem Latvijas mēroga sacensībās tika sveikti: Jānis  Dzērve (pauerliftings), Dzintars Roga (pauerliftigs), Annija Roga (pauerliftigs), Voldemārs  Madalāns (pauerliftigs), florbola komanda “Lielvarde/Fans”, Agnese Roga (pauerliftigs).

Par Lielvārdes novada vārda popularizēšanu Latvijā un starptautiskā līmenī dažāda mēroga sacensībās tika sveikti: Rolands Putniņš (peldēšana), Madara Rība (peldēšana), Dženifera Sirmā (peldēšana), Kristaps Dārgais (slam dunk un basketbols).

Tika sveikti arī sportisti par augstiem sasniegumiem sacensībās: Elmārs Tilaks (motoskijorings, blakusvāģu motokross), Emīls Tilaks (motoskijorings, blakusvāģu motokross), Jānis Zeļģis (sporta soļošana), Dainis Ozols (jātnieku sportā), Beāte Klipa (autokross), Janis Gržibovskis (vieglatlētika), Matīss Gržibovskis (vieglatlētika), florbola komandām – “Lielvarde/Fatpipe”, “Lielvārdes U16”, “Lielvārdes U14”, “Lielvārdes U13”.

Apbalvojums nominācijā "Mūža ieguldījums sportā" tika piešķirts Ivaram Blumfeldam, kurš ir motosporta attīstītājs Lielvārdē. Ivars saviem audzēkņiem nebija tikai treneris. Viņš bija puiku un jauniešu Pedagogs ar lielo burtu! Viņš bija  autoritāte un vissvarīgākā persona, pārspējot ģimeni un skolu pedagogus! Latvijas motosporta vidē tas daudziem jauniešiem bija nesasniedzams sapnis – “trenēties pie Ivara Blumfelda”! Piederību "Lāčplēša" motoklubam katrs uztvēra ar lepnumu, sāncenši lūkojās ar bijību. Tāds bija Ivars kā treneris!

Lielvārdes sportistiem par viņu panākumiem tika pasniegti pateicības un balvas, bet pasākuma viesi varēja baudīt dziedātāja Markusa Rivas uzstāšanos un redzēt jautro pasākuma vadītāju Keitas Rožānes un Agra Pikšena sagatavotos uzdevumus sportistiem. Pēc pasākuma oficiālās daļas visi sportisti un viesi tika aicināti kopā nobaudīt svētku torti un kafiju.

Lielvārdes novada pašvaldība saka lielu paldies visiem sportistiem, viesiem un kafejnīcas “Gamma-Ā” kolektīvam par atspirdzinošajiem dzērieniem.

Novada sporta darba organizators Reinis Otisons

Māra Jāņa Freiberga-Jurkona un Ilzes Skudras foto

Skatījumu skaits: 10289
 X