Šogad Lielvārdē vēl pirms Lielvārdes novada svētkiem nosvinēti citi svētki. Pašvaldības finansētajai bērnu vasaras nometnei “Zaļā cepure” šogad apritēja 10 gadi. “Zaļās cepures” dzimšanas diena nosvinēta godam - ar dāvanām un dzimšanas dienas torti.

Nometnes vadītāja Vita Saleniece-Šmaukstele un izglītības nodaļas sociālie pedagogi Inguna Kaniņa un Anda Dūniņa iepriecināja 50 pašvaldības bērnus ar dažādām izglītojošām, radošām un izklaidējošām nodarbībām.

Mēs pagatavojām oriģinālas sejas maskas no ģipša, mācījāmies orientēties vienā no Lielvārdes ievērojamākajiem apskates objektiem – Lielvārdes parkā, devāmies ekskursijā uz Rīgas Zoodārzu, apzinājāmies atbildību Cilvēcības mācību stundā dzīvnieku patversmē “Ulubele”, vērojām kā top ādas izstrādājumi un arī paši pagatavojām sev dāvanu - ādas rokassprādzi Kokneses “Mazajā kāpā”, izzinājām Likteņdārzu (pārbaudījām vai Likteņdārzs ir gatavs Latvijas valsts simtgadei), spēlējām teātri un katru dienu baudījām garšīgas svētku pusdienas, ko mums sarūpēja  “Pannas” darbinieki.

Katram nometnes dalībniekam bija iespēja pagatavot krāšņu svētku kūkas gabaliņu - dārgumu kastīti, bet nometnes  “Zaļā cepure” noslēguma dienā visus pārsteidza milzīgā, krāšņā un ļoti garšīgā dzimšanas dienas torte.

Kā katru gadu, “Zaļajā cepurē” bija daudz smieklu, prieka un draudzības. Pat lietainie laikapstākļi nespēja sabojāt dalībnieku pozitīvo noskaņojumu. Prieks, ka mums aug aktīvi, izturīgi, pieklājīgi un zinātkāri bērni.

Nometnes darbinieki saka paldies visiem dalībniekiem un viņu vecākiem par ieguldīto darbu bērnu audzināšanā!

Paldies mūsu pašvaldībai un Lielvārdes novada Sociālajam dienestam par doto iespēju un piešķirto finansējumu nometnei!

Paldies Izglītības nodaļas speciālistiem Zitai un Reinim par teicami noorganizēto foto orientēšanos!

Paldies “Pannai” un konditoriem par garšīgajām maltītēm un torti!

Paldies visiem Dienas centra darbiniekiem, it sevišķi Ingai Vairogai, par palīdzību nometnes tapšanā un norisē!

Paldies šoferīšiem Uldim un Alnim par drošo vizināšanu!

Informāciju sagatavoja Inguna Kaniņa, Anda Dūniņa Lielvārdes novada izglītības nodaļas sociālie pedagogi
Skatījumu skaits: 8781
 X