22.decembra pēcpusdienā omulīgā gaisotnē Ziemassvētku ieskaņā Lielvārdē norisinājās Ziemassvētku labumu tirdziņš un Dūraiņu svētki. Netrūka ne tirgoties gribētāju, ne pircēju no tuvienes un tālienes, pasākumu kuplināja pašdarbības kolektīvu koncerts un “Zelmas maiznīca” bija sagādājusi pat svētku karuseli pašiem mazākajiem tirdziņa apmeklētājiem. Tirdziņa centrā visi, kas vēlējās, varēja ar kādu karstu dzērienu sildīties pie ugunskura, bet tie, kas nākošo gadu plāno uzsākt jauniem spēkiem, varēja nobaudīt Lāčplēša spēka putru.

Kā pastāstīja Lielvārdes Attīstības fonda vadītāja Ilze Kreišmane, Dūraiņu svētki Lielvārdē jau ir kļuvuši par tradīciju. Oktobra vidū visi tiek aicināti adīt cimdus un zeķes, kas vēlāk sildīs mazos Lielvārdes novada iedzīvotājus.

Tirdziņā bija sastopams arī Ziemassvētku vecītis, ar kuru bērni varēja aprunāties vai klusi pačukstēt kārotās svētku dāvaniņas. Arī novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele izteica lūgumu Ziemassvētku vecītim: lai mums nākošajā gadā būtu siltas sirdis, gaišas domas un balti darbi!

 Informāciju sagatavoja:

Lielvārdes novada pašvaldības Komunikācijas un tūrisma nodaļa

Foto: I.Romanovska

Skatījumu skaits: 11273
 X