Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Šodien, policijas darbinieku profesionālajos svētkos Lielvārdes novada pašvaldībā tika sveikti pašvaldības policijas darbinieki. Policisti saņēma apsveikumus gan no domes vadības, gan kolēģiem.

Domes priekšsēdētāja Santa Ločmele savā apsveikumā atzīmēja mūsu policijas jubileju, kas svin savu dibināšanas simtgadi kopā ar Latvijas valsti. Īpaša pateicība pašvaldības policistiem izskanēja par viņu grūto un atbildīgo darbu, godprātīgo attieksmi pret darbu, atsaucību un lielisko sadarbību ar kolēģiem.

Visi policijas darbinieki saņēma apsveikumus, bet Baiba Runča, Andris Livitčuks, Emīls Mamedovs un Gints Tempelfelds – pašvaldības Pateicību par profesionālu, godprātīgu attieksmi pret veicamajiem amata pienākumiem un ieguldījumu kārtības, drošības un likumības nodrošināšanā un naudas balvas.

Domes priekšsēdētājas apsveikumu papildināja sirsnīgi Sociālā dienesta, Bāriņtiesas, Lielvārdes novada Kultūras centra, Izglītības nodaļas un Grāmatvedības kolektīvu apsveikumi. Paldies vārdus policijas darbinieki saņēma arī no Lielvārdes vidusskolas.

Lai mums visiem novadā ir drošības sajūta, bet policijas darbiniekiem – pēc iespējas mierīgas darba dienas!

Beata Kempele, pašvaldības izdevumu redaktore

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu