Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte

Par Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta florbolā uzvarētājiem vecuma grupā U14 kļuvusi Iļjas Nazarova trenētā komanda «Lielvārde», kas 7.maija vakarā Lielvārdes novada sporta centrā notikušajā finālspēlē ar 11:4 sakāva Ulbrokas «FS Masters/BT1».

Jaunie lielvārdieši visas izslēgšanas spēles aizvadīja ļoti pārliecinoši. Ceturtdaļfinālā Kocēnu «Rubene/KSS» tika sagrauta ar 18:0 un 17:1. Pusfinālā Lielvārdes komandai pretī stājās «Talsu NSS/Krauzers U14», kas tika pieveikta ar 11:2 un 8:3. Finālā paredzēta tikai viena spēle, tajā «Lielvārdes» puiši jau pirmajā periodā Ulbrokas «FS Masters/BT1» vārtos sabēra četras bumbiņas (4:1). Pēc otrās trešdaļas mājiniekiem bija četru vārtu pārsvars (7:3), bet visā mačā tika svinēta vairāk nekā pārliecinoša uzvara ar 11:4. Labākā spēlētāja balvu saņēma Armands Savins, bet rezultatīvākie bija Oskars Tutāns ar 6 (4+2) punktiem, Maikls Nazarovs ar 5 (1+4) punktiem un Armands Skulte ar trim goliem. Jāpiebilst, ka šajā Lielvārdes komandā spēlē bērni arī no kaimiņu novadiem, piemēram, no Ķeguma un Ogres.

Komandas «Lielvārde» sastāvs: Markuss Nazarovs, Maikls Nazarovs, Armands Savins, Oskars Tutāns, Juris Tomaševskis, Didzis Nemme, Niks Nazarovs, Armands Skulte, Ingars Pinka, Dāvis Eglītis, Jēkabs Latišs, Lauris Kārkliņš, Niks Kazenko un Eva Tomaševska. Komandas treneris – Iļja Nazarovs, pārstāvis – Ainars Puķītis.