Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā no 5. līdz 9. februārim notika projektu nedēļa. Tika lemts, ka pirmdien skolā būs lekciju diena. Jutāmies gandarīti, ka uz mūsu aicinājumu atsaucās patiesi erudīti savā jomā. Tie bija -  vides žurnāliste AnitraTooma un HOMO ECOS vadītājs Artūrs  Jansons. Tā  bija patiesi vērtīga viela pārdomām. Vai patiesi mēs pērkam to, kas mums nepieciešams? Ja tā, tad kāpēc tik daudz izmetam pārtiku atkritumos? Kāda atšķirība ir starp „derīgs līdz....” un „izlietot līdz...”?
Paldies Jānim Lūsim par to, ka spēja saistoši izstāstīt otrās klases skolēniem par sarežģītajiem procesiem dabā viņiem saprotamā valodā. Par medu un tā nozīmi stāstīja Lelde Lūse.
Ne tikai viesi tikās ar skolēniem, bet arī mūsu pašu darbinieki. Veselība un tīrība nav atdalāmas viena no otras  plus vēl daudzi derīgi padomi...  Jā, tā bija mūsu medmāsiņa Inga Želve.
Kāpēc mūsu ēdienkarte ir tāda un ne citāda, kas tajā jāiekļauj, kas ir veselīgs un kas nē? Paldies skolas šefpavārei Sanitai Rigastei. Ēdiens mūsu skolā ir patiesi garšīgs un veselīgs, to apliecināja paši bērni.
Sākot ar otrdienu paši veidojām un projektējām. Izejvielas galvenokārt bija kartons, papīrs, stikla pudeles... Atlikušajās dienās tika veidotas spēles, dekori, līmēts, apgleznots, gatavoti mācību līdzekļi. Īpaši uzteicami tas, ka arī vecāki iesaistījās šajā procesā gan kā padomdevēji, gan palīgi, arī sagādnieki izejvielu piegādē. Darbi ir novērtēti, atliek pēdējais posms – atlase uz valsts konkursu.
Paldies visiem, kuri atbalstīja, palīdzēja, lai šis projekts īstenotos.

EKO skolas  un vides pulciņa vadītāja Velta Gobiņa
Litas Lipskas foto
 X