Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             
Latvijas Simtgades ieskaņās E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolā šobrīd norit Pilsonības nedēļa, kuras laikā tiek iepazītas dažādas Latvijas un starptautiskās lēmējinstitūcijas, rīkotas diskusijas un organizētas erudīcijas spēles. 11.a un 11b klase ir apmeklējusi Latvijas Republikas Saeimu, savukārt izlaiduma klase dosies iepazīt Ministru kabineta darbu. 5. - 8.klases šīs nedēļas ietvaros  viena otrai veido spēli "Es mīlu tevi, Lielvārde!" un izspēlē to, lai noskaidrotu, cik daudz skolēni zina par savu novadu.
9.novembrī vidusskolu apmeklēja Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, kas skolēniem pastāstīja par darbu Eiropas institūcijās un lēmumu pieņemšanas procesiem. Šajā pašā dienā vidusskolas klašu skolēniem bija iespēja piedalīties debatēs "Izskaidrojot un apspriežot NATO", kas tiek veidotas Mēs esam Nato” #WeAreNATO komunikācijas kampaņas ietvaros. 
Diskusijas laikā jaunieši iesaistījās arī praktiskās nodarbībās un kopā ar Latvijas Ārpolitikas institūta ekspertēm Sintiju Broku un Elizabeti Vizgunovu diskutēja par NATO pirmsākumiem, aizsardzības budžetu, attiecībām ar Krieviju un citiem ar tēmu saistītiem jautājumiem. 
Foto: A.Saka
Informāciju sagatavoja Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Irēna Romanovska

 X