Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Kopš jūnija sākuma katru trešdienu plkst. 19:30 Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas stadionā biedrība “Visa Veida Kustība” kopā ar  Lielvārdes novada Sporta centru un Lielvārdes novada pašvaldību rīko 20 minūšu skrējienu “Pa Saulei”, kurā aicināts piedalīties ikviens, kam patīk kustēties!
Pirmie trīs skrējiena posmi notika attālināti – skrienot, ejot vai nūjojot sev izvēlētā vietā un laikā, krājot apļus un rezultātu sūtot izmantojot Whats App aplikāciju uz tālruni 29571247. Arī turpmāk, ja nav iespējas piedalīties klātienes posmos, rezultātus var sūtīt uz norādīto numuru Agrim Pikšenam (Pievienojot Endomondo vai citā aplikācijā fiksēto maršrutu).

Visi dalībnieki, kas piedaloties klātienes posmos kopā būs noskrējuši/nogājuši  100 apļus, tiks apbalvoti ar organizatoru sarūpētām medaļām. Dalībniekiem, kas piedalās attālināti, lai iegūtu medaļu jāsakrāj 130 apļi.

Katru trešdienu tiek izlozēts viens no klātienes dalībniekiem, kurš fināla posmā (augusta beigās) saņems balvu.

Sacensības pulcē prāvu sportistu pulku – 79 skrējējus.

Kopvērtējumā pēc 5 posmiem vadībā ir Dāvis Eglītis, sieviešu grupā – Agita Kaļva.

No lielvārdietēm labākais rezultāts šobrīd ir Katrīnai Kalniņai.

Katrīna Kalniņa: “Cik es sevi atceros es nekad nevarēju mierīgi nosēdēt malā. Sports ir tā lieta bez kā nevaru iztikt. Skriešana ir mans hobijs, brīdis tikai sev un savām domām. Sākot skriet, es nekad nezinu, cik daudz skriešu. Citreiz mans mērķis ir noskriet konkrētu kilometru daudzumu, bet citu dienu atkal skrienu konkrētu laiku. Skrējiens “Pa Saulei” ir mana cīņa ar sevi. Katru reizi gribas skriet tikpat labi vai pat labāk. Katru nedēļu gaidu trešdienu, jo zinu, ka būs tās 20 min., kurās izlieku visu sevi. Nemaz nerunājot par to foršo kopā būšanu ar citiem, kam sporta aktivitātes arī ir daļa no ikdienas. Nav jau svarīgi, cik ātri Tu skrien vai cik daudz kilometru Tu vari pieveikt. Manuprāt, svarīgi ir tas, ka tu kusties un tas tev sagādā prieku.”

Dāvis Eglītis: “Skrējienā “Pa saulei" piedalos otro gadu. Piedalīties šajā skrējienā ieteica kaimiņiene Liene. Brīvajā laikā bieži sportoju, tāpēc šis skrējiens ir iespēja labi pavadīt brīvo laiku. Gandarījums par paveikto motivē nepadoties un sportot turpmāk.”

Skriešanas virziens stadionos ierasti ir bijis pretējs pulksteņrādītāja virzienam, bet skrējienā “Pa Saulei” dalībnieki pārvietojas pulksteņrādītāja virzienā, - Saules ceļa virzienā.
Gandarījums pēc izkustēšanās ir liels un, ja katru trešdienu noskrieto apļu skaits palielinās, tad ir dubultprieks.

Uz tikšanos iknedēļas skrējienā “Pa saulei”!

Inga Orlova,
biedrības "Visa Veida Kustība" sabiedrisko attiecību speciāliste


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu