Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Lielvārdes novadā tiek realizēts projekts jauniešiem ''Jaunietis ne-formāls!''


Lielvārdes novada pašvaldība ieguvusi finansējumu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētā projekta konkursā jauniešu projektam “Atbalsts jauniešu centra darbības nodrošināšanai Lielvārdes novada pašvaldībā ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes jauniešiem „Jaunietis ne-formāls!””.

Projektā plānotās aktivitātes paredzētas 13-25 gadus jauniem novada jauniešiem visas vasaras garumā, tā mērķis - veicināt Lielvārdes novada jauniešu izpratni par neformālo izglītību, nodrošinot tiem lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, tādā veidā attīstot dzīvei un darba tirgum nepieciešamās kompetences un sekmēt sociālās atstumtības riskam pakļauto Lielvārdes novada jauniešu sociālo iekļaušanu.

Projekta ietvaros plānotās aktivitātes - pārgājiens jauniešiem kopā ar lēmumu pieņēmējiem un deputātiem uz lauku tūrisma saimniecību “Dimanta kalns”, divu dienu laivu brauciens ar nakšņošanu teltīs, vietējo novada uzņēmēju apmeklējums un pieredzes gūšanai pie tādiem uzņēmumiem kā “Lūšu drava”, “GM Helihopters” u.c., 2 dienu jauniešu velobrauciens un dalība radošajās darbnīcās Izziņas un eksperimentu centrā “Lielvārdi”.

Projekts “Atbalsts jauniešu centra darbības nodrošināšanai Lielvārdes novada pašvaldībā ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes jauniešiem „Jaunietis ne-formāls!””,  tiek īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2014. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Jaunieši tiek aicināti sekot līdzi informācijai par projekta aktivitātēm un pieteikšanos pašvaldības mājaslapā sadaļā www.lielvarde.lv/jauniesi kā arī sociālajos tīklos twitter.com/lielvardesjd un www.draugiem.lv/lielvardesjd.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu