Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Februāra nogalē tika paziņoti konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs 2017» laureāti. Starp uzņēmumiem, kas šoreiz izpelnījušies atzinību, ir arī Lielvārdes SIA «Māris&Co» ar kafejnīcu «Panna».

Uzņēmumam «Māris&Co» šis ir zīmīgs gads – gada sākumā SIA «Māris&Co» nosvinēja jau 25. dzimšanas dienu. Turklāt «Māris&Co» starp konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs » laureātiem ir jau piekto reizi. Katru gadu atzinība tikusi kādam citam objektam. Kafejnīca «Panna», kas jau desmit gadus darbojas Lielvārdes centrā, jau ir bijusi novērtēta arī ar Galveno balvu.

Konkurss «Latvijas Labākais tirgotājs» ir kļuvis par stabilu tradīciju, katru gadu tajā iesaistās uzņēmumi no visas Latvijas. Konkurss nav komerciāls un ir atklāts – tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas tirdzniecības nozarē. Tirgotāju konkurss notiek jau kopš 1995. gada

To rīko sabiedriskas organizācijas – Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS). Šogad pirmo reizi diplomus parakstījis LPS jaunais priekšsēdētājs Gints Kaminskis.

Konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs 2017» finālā tika izvirzīti 52 objekti no kopumā 124.

Balvas konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs 2017» dalībniekiem tika pasniegtas Rīgas domē.

 

SIA «Māris&Co» vadītājs Māris Mālmeisters (SIA «Māris&Co») saņam lautreāta diplomu apbalvošanas ceremonijā Rīgas domē.

Raksts sagatavots pēc Latvijas tirgotāju asociācijas sniegtās informācijas
 X