Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis
WhatsApp Image 2018-08-01
WhatsApp Image 2018-08-01 at 12.38.26 (1)
WhatsApp Image 2018-08-01
WhatsApp Image 2018-08-01_2

1.augustā notika pirmā tikšanās ar Lāčplēša laukuma pārbūves būvniecības dokumentācijas izstrādātāju SIA “KEM”, lai iepazītos ar sagatavoto Lāčplēša laukuma labiekārtošanas risinājumu.

Projekta ietvaros pilsētas centra teritorija nosacīti tiks sadalīta četrās daļās, paredzot vietu diviem skvēriem, reprezentatīvajam laukumam un tirgus laukumam.

Tirgus laukuma daļā tiks izveidots laukums ar slēgta un vaļēja tipa tirdzniecības stendiem, sniedzot tirdzniecības iespēju vietējiem un tuvāko kaimiņu novadu mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem ražotājiem.

Ābeļu zonās tiks saglabāti ābeļu apstādījumi un veikti atjaunošanas darbi šajā teritorijā izvietojot divus skvērus – atpūtas un bērnu rotaļu laukumu.

Ceturtās Lāčplēša laukuma daļas, Lāčplēša un Skolas ielas krustojuma teritorijas labiekārtošanas risinājums ir reprezentatīvā laukuma izveide, paredzot šo teritoriju kā pulcēšanās vietu dažādu pasākumu ietvaros.

Projektēšanu plānots pabeigt līdz 2019.gada 10.februārim.

Pēc tehniskā projekta izstrādes tiks izsludināts iepirkums par Lāčplēša laukuma pārbūvi un uzsākti būvdarbi, kuri tiks realizēti ar ELFLA atbalstu rīcības “Tirgus laukuma izveide Lielvārdē” ietvaros.

Madara Malahovska, Attīstības un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu