Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Trešdien, 24. martā, kampaņas "Digitālā nedēļa 2021" ietvaros būs iespēja sekot līdzi dienas tēmai "Digitālās prasmes uzņēmējdarbībā". 

Pasākuma programma:

11:00 - 12:00 Diskusija "Prasmes - pirmais solis uz uzņēmuma digitālo transformāciju"

Diskusija būs skatāma Facebook: https://fb.me/e/1z9W9coVU

Diskusiju veltīsim mūsu uzņēmējiem – kā celt prasmes un rīkoties atbilstoši šodienas tirgus prasībām, kā pieņemt jauno, digitālo un būt atvērtiem izmaiņām. Digitālā transformācija uzņēmumā sākās ar domas maiņu vadības līmenī. Apskatīsim labas prakses piemērus un noskaidrosim, kas ir uzņēmēja “Pamata komplekts” digitālo prasmju uzlabošanā.

🗣 12:00 - 17:00 Uzņēmumu digitālās pieredzes veiksmes stāsti

Veiksmes stāsti būs skatāmi Latvijas IT klastera Facebook lapā: https://fb.me/e/4cmRxf9RR

Pasākuma organizētāji piecās virtuālajās vizītēs viesosies pie dažādu nozaru un lieluma uzņēmumiem un iepazstinās ar viņu praksi dažādu IT risinājumu ieviešanā. Visi stāsti ir iepriekš ierakstīti, taču pēc katra sekos tiešsaistes diskusija, kurā būs iespējams uzdot jautājumus gan uzņēmumam, kurš ieviesis digitālo risinājumu, gan tā izstrādātājiem.

Jau ziņots, ka no 22. līdz 26. martam norisināsies ikgadējā informatīvi izglītojošā kampaņa “Digitālā nedēļa 2021”, kuras ievaros notiks tiešsaistes pasākumi, diskusijas un citas aktivitātes. Visi pasākumi  kampaņas “Digitālā nedēļa 2021” ir bez maksas. Lasīt vairāk..

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu