Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Novembra noslēgumā Lielvārdes aktīvākie jaunieši – Lielvārdes novada Jauniešu domes pārstāvji devās divu dienu apmācībās uz Ikšķiles Brīvo skolu. Šo apmācību laikā jaunieši guva vērtīgu pieredzi un atziņas.

Apmācībās dalību ņēma arī Ikšķiles jauniešu domes un Ogres jauniešu domes pārstāvji. Līdz ar to Lielvārdes jauniešiem bija lieliska iespēja uzklausīt un dalīties pieredzes stāstos, apspriest veiksmes un neveiksmes. Apmācību vadītāji - Andris Grafs un Alma Brinkmane, palīdzēja jauniešiem saprast, ko nepieciešams mainīt jauniešu domes darbībā un sastādīt tālāko rīcības plānu. Atraktīvie un pozitīvie vadītāji arī nodrošināja jauku atmosfēru un saliedēšanās spēles starp jauniešu domēm.

Lielvārdes jaunieši apmācību laikā sprieda par to, kas būtu jāmaina un jāuzlabo. Protams, jaunieši neiztika arī bez fantastiska pirmās dienas vakara, kura gaitā ieguva jaunus draugus, uzzināja daudz interesanta un kopīgi dziedāja ģitāras pavadījumā. Jaunieši saka lielu paldies, jaunatnes lietu speciālistei Zitai Bērziņai, kura deva šo iespēju – doties fantastiskās un ļoti vērtīgās apmācībās.

 Šobrīd Lielvārdes novada Jauniešu domē jaunieši nolēmuši veikt pārmaiņas un uzlabojumus, lai, jaunajam gadam sākoties, varētu produktīvi un kvalitatīvi darboties, pārstāvot novada jauniešu intereses, padarot jauniešu dzīvi interesantāku ar jauniem kultūras un sporta pasākumiem, dodoties pieredzes braucienos un aktīvi sadarbojoties ar skolām, pašvaldību un citām organizācijām.

Lielvārdes novada Jauniešu dome vēl gaišu un skaistus svētkus, kā arī priecīgu un iedvesmas pilnu Jaunā gada sagaidīšanu!

Lielvārdes novada Jauniešu domes vadītāja 

Lāsma Ločmele
 X