Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               
pamati

Lēdmanes pagastā 6.augustā tika uzsākti būvdarbi pašvaldības autoceļa "Pamati-Lejasplošas" posmam.

Būvdarbi norisinās Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta Nr.3.3.1.0/17/I/042 „Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras izveide Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā” ietvaros.

Remontdarbu laikā tiks demontēts esošais segums un ieklāts jauns asfaltbetons. Darbus veiks SIA “Vianova” un par būvuzraudzību rūpēsies AS “Ceļuprojekts”.

Saskaņā ar līgumu, pārbūves būvdarbus paredzēts pabeigt četru mēnešu laikā no darbu uzsākšanas, neieskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

Būvdarbu līgumcena ir 749 595,00 eiro (ar PVN), no tiem 61,32% ERAF finansējums, 9,67% valsts budžeta dotācijas un 29,01% Lielvārdes novada pašvaldības finansējums.

Lai nodrošinātu transporta kustību, atbilstoši saskaņotajai satiksmes organizācijas shēmai (skatīt pielikumā), tiks slēgta 1 braukšanas josla un satiksme organizēta pa vienvirziena brauktuvi.

Izstrādājot satiksmes organizācijas shēmu, ir maksimāli ņemti vērā visi aspekti, lai būvdarbu laikā tiktu nodrošināta transporta kustība pa rekonstruējamo ceļu.

Madara Malahovska, Attīstības un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja

Satiksmes organizācijas shēma_1

Satiksmes organizācijas shēma_2

Satiksmes organizācijas shēma_3

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu